Režisér Guy Ritchie slibuje svým fanouškům novou gangsterku po vzoru Sbal prachy a vypadni nebo Podfu(c)k

Obrázek uživatele Martin Miko
07.5.2018, 12:05

Když v roce 1998 britský režisér Guy Ritchie odpálil svou profesionální filmovou kariéru se svým hořkým debutem Sbal prachy a vypadni, okamžitě si získal obrovskou fanouškovskou základnu. Gangsterka z prostředí temného Londýna s brilantní zápletkou, skvělou hudbou a specifickým smyslem pro humor se tu totiž ještě neobjevila. Následovaly snímky jako Podfuck a RocknRolla, které se nesly v podobném duchu. Ritchie pak zabrousil k mainstreamovým snímkům typu Sherlock Holmes nebo Král Artuš. Nyní však slibuje návrat ke kořenům.

Guy Ritchie slibuje gangsterku z londýnského podsvětí

Jeden z nejtalentovanějších filmových režisérů své doby Guy Ritchie se chystá natočit novou gangsterku pod názvem Toff Guys, která by měla odkazovat na jeho předešlé kriminálky z britského podsvětí. Co se týče zápletky filmu, má se jednat o příběh britského drogového krále, který se hodlá prodat svůj byznys milionářům z americké Oklahomy.

Ritchie však nejprve musí dotočit hranou disneyovku Aladin, která je v plánu na rok 2019. V roli džina z lahve se má objevit Will Smith.

Dle zahraničních médií má novinka Toff Guys navazovat na jeho kultovní snímky a na sociálních sítích přislíbil, že na Filmovém festivalu v Cannes, který se koná 8. května, odhalí bližší informace o chystané gangsterce.

Samozřejmě se ihned začalo spekulovat o hereckém obsazení v Toff Guys. Fanoušci očekávají, že se ve filmu objeví staré známé tváře typu Jason Statham, Brad Pitt nebo Stephen Graham. Zároveň je také možnost, že šanci dostane mnoho mladých a neotřelých tváří, jako se stalo u zmiňovaného kultu Sbal prachy a vypadni.

A zde se můžeme těšit na film Slepičí úlet 2.


Komentáře

Doporučeno pro vás