fb pixel Raper Maniak chystá překvapení! Bude to velké, slibuje – G.cz
Vyhledávání

Raper Maniak chystá překvapení! Bude to velké, slibuje

Známý raper Maniak, vlastním jménem Jiří Veselý, není na české hudební scéně žádným nováčkem. Po konci legendárního hudebního labelu Bigg Boss se vydal po vlastní cestě. Koncertuje, natáčí a v září chystá nový projekt.

redakce G.cz 25.3.2024, 10:00

„Je to tak, chystám nový album. Objevil jsem nový způsob tvorby, který jsem otiskl i do nového projektu. Zatím nechci prozrazovat podrobnosti, ale můžu slíbit, že to bude velký,“ prozradil trochu tajuplně Maniak, kterého jsme potkali v pražském klubu C, kde se mimo jiné sešel s barberem Lakym Royalem na jedné ze zastávek VELO Weirdly Wonderful Tour.

Aktuálně Maniak dojíždí šňůru klubových koncertů k přechozímu albu s názvem To je vražda, napsal. Vystupuje na nich mimo jiné i s Vladimírem 518 a nezastaví se ani během léta. „S Vladimírem jedeme dál, společné koncerty, nedávno vypuštěný klip k písni Matroš, s koncem labelu Bigg Boss rozhodně nic nekončí. Plánuju určitě i něco s Orionem, je na co se těšit,“ dodal a osvětlil, jak dále spolupracují někdejší členové úspěšného zaniklého labelu Bigg Boss, pod kterým svou hudbu vydávali i umělci jako právě Vladimír 518, Orion nebo PSH. „To, že skončil label, neznamená, že jsme skončili i my. Symbolicky se nejspíš uzavřela určitá kapitola, s kluky k sobě ale stále máme hodně blízko, ať už jde o samotnou hudbu nebo přátelské vztahy.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články