fb pixel Rami Malek slaví čtyřicet: „Vykulený“ herec to od Gilmorek dotáhl až do bondovky – G.cz
Vyhledávání

Rami Malek slaví čtyřicet: „Vykulený“ herec to od Gilmorek dotáhl až do bondovky

Rami Malek jako Freddie Mercury zaujal natolik, že vyhrál v kategorii Nejlepší herec v hlavní roli. + DALŠÍCH 8 FOTEK + DALŠÍCH 9 FOTEK

Rami Malek sice vypadá jako mladíček, ale dnešním dnem se z něj stává čerstvý čtyřicátník. Tento americký herec egyptského původu, který je lehce zapamatovatelný mimo jiné díky svým vykuleným očím, se do povědomí fanoušků dostal především díky roli Freddieho Mercuryho ve filmu Bohemian Rhapsody. Za roli v tomto snímku získal dokonce Oscara. Zajímavých i nezajímavých rolí má však za sebou mnohem a mnohem víc.

Martin Miko
Martin Miko 12.5.2021, 09:31

Rami Malek je herec mnoha tváří

Rami Malek se stal čerstvým čtyřicátníkem. Věděli jste, že se poprvé v televizi objevil až díky seriálu Gilmorova děvčata? Stalo se tak v roce 2004. Jenže od té doby utekla spousta času a z Maleka se postupně stal herec světového formátu. K tomu mu bezesporu pomohla role Freddieho Mercuryho ve filmu Bohemian Rhapsody. Letos by se nám měl pravděpodobně představit v nové bondovce Není čas zemřít, kde se zhostí role záporáka Safina. Na příští rok se pro změnu chystá zahrát si v očekávané komedii Canterbury Glass, v níž se kromě něj má objevit i spousta „áčkových“ hvězd typu Robert De Niro, Margot Robbie, Chris Rock nebo Christian Bale.

Pokud vás zajímají všechny dosavadní role tohoto hollywoodského herce, doporučujeme zkouknout následující galerii.

Ve kterém filmu nebo seriálu se vám Rami Malek líbil nejvíc?

Podobné články

Doporučujeme

Další články