fb pixel Pyžamo, nebo noční košile? V čem uléhávat do postele a proč? – G.cz
Vyhledávání

Pyžamo, nebo noční košile? V čem uléhávat do postele a proč?

Zdroj: Sinsay

Když se blíží večer a den se nachýlí ke konci, nastává čas na opravdu zasloužený odpočinek a následný spánek. A v čem do peřin ulehnout? Pyžamo, nebo noční košile? Obě možnosti mají své výhody, a je důležité vybrat takovou, která právě vám přinese nejvíce pohodlí a klidu. Poradíme vám, jak se rozhodovat.

Komerční sdělení 21.9.2023, 08:30

Pyžamo: Tradice a pohodlí 

Pyžamo je volbou čísla jedna mnoha lidí, a to žen i mužů. Skládá se obvykle z kalhot a horního dílu – trička nebo košile s dlouhým či krátkým rukávem. Nespornou výhodou pyžama je jeho celkové pohodlí a možnost vrstvení. Pyžama tak zůstávají ideální volbou především pro podzimní a zimní večery a noci. Ve zkrácené verzi ale může být pánské či dámské pyžamo ideálním parťákem i v létě. Proč po něm sáhnout?

Pohodlí a volnost 

Pyžama jsou obvykle vyrobená z měkkých a prodyšných materiálů, jako je například bavlna. Ta umožňuje volnost a maximální pohodlí během spánku. Pyžama vám poskytují lehkou ochranu před chladem, zejména v chladnějších nocích nebo v klimatizovaných prostorách. Vhodná jsou ale pro všechny roční období, a to díky různým střihům a materiálům. 

Noční košile? Nekončený komfort!

Noční košile jsou bezesporu také oblíbenou variantou nočního oblečení. Obléct je mohou jak dámy, tak pánové. Noční košile jsou elegantní volbou, ve které se můžete ke spánku pohodlně odebrat. Obzvláště pak v případě něžných dámských košilek, které jsou často doplněny o mašličky, kamínky nebo drobné knoflíky.

Styl i vzdušnost

Noční košile přidávají nočním oděvům ženský a elegantní prvek. Mnoho žen je preferuje pro jejich stylový vzhled. Právě noční košile jsou často vyrobeny z lehkých a vzdušných materiálů, což je dělá skvělou variantou v případě, že vybíráte outfit pro horké letní noci. Díky svému volnému střihu poskytují noční košile pocit volnosti a absolutního pohodlí.  Dámská noční košile je oblíbenou záležitostí například i v období kojení. Ať už se vás zrovna toto období týká, nebo sháníte klasické domácí oblečení pro každý den, na webu https://www.sinsay.com/cz/cz/zena/spodni-pradlo si dost možná z nepřeberného množství stylových a trendy produktů vyberete i vy. Dáte přednost košilce, nebo zůstanete u praktického pyžama? 

Jaké z možností dát zelenou?

Konečný výběr samozřejmě záleží především na vašich osobních preferencích. Pokud dáváte přednost tradičnímu vzhledu a pohodlí, pyžamo pro vás bude tou nejlepší volbou. Pokud je pro vás důležité cítit se elegantně a chcete si dopřát odpočinek v osobitém a stylovém nočním outfitu, právě noční košile možná bude tím pravým ořechovým právě pro vás. Mnoho žen si však oblíbilo kombinaci obou. Možné je totiž nosit i pyžamové kalhoty s noční košilí nebo jednotlivé pyžamové sady různě kombinovat. Důležité je, abyste si vybrali takový noční oděv, který vám přinese pohodlí a klid pro dokonalý noční odpočinek. Ať už se rozhodnete pro pyžamo, nebo naopak pro noční košili, dost možná se díky vašemu novému nočnímu outfitu budete na večer těšit už v poledne!

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články