fb pixel Proměna Renée Zellweger v ikonu filmového plátna Judy Garland se jeví jako dokonalá – G.cz
Vyhledávání

Proměna Renée Zellweger v ikonu filmového plátna Judy Garland se jeví jako dokonalá

+ DALŠÍ 4 FOTKY + DALŠÍCH 5 FOTEK

Do českých kin se v první půlce února chystá nový životopisný film s jednoduchým názvem JUDY o americké herečce a zpěvačce Judy Garland. Již z traileru se jeví, že se role této legendy stříbrného plátna skvěle zhostila Renée Zellweger.

Jana Mrákotová
Jana Mrákotová 20.12.2019, 11:29

Renée Zellweger (Deník Bridget Jonesové) se svým strhujícím hereckým výkonem doslova převtělila v jednu z nejslavnějších žen stříbrného plátna. Na první pohled je s tmavými vlasy blonďatá herečka k nepoznýnání. V životopisném romantickém dramatu Judy ji bravurně sekundují Rufus Sewell (Iluzionista), Michael Gambon (sága Harry Potter) či Finn Wittrock (La La Land). Na malou ukázku se můžete podívat hned.

https://www.youtube.com/watch?v=UkPuaegDBxU&t=5s

Judy Garland je fenomenální zpěvačka a úspěšná herečka, která se již od útlého věku stává miláčkem celé Ameriky. Její talent si podmaňuje miliony diváků na celém světě. Její kariéra je doslova splněným snem. Ale všechno má svou cenu. Úspěch a sláva si vybírají vysokou daň. Její život provází osamělost, jejím démonem je alkohol a závislost na lécích. V zimě roku 1968 přijíždí Judy do Londýna, aby vystoupila na turné beznadějně vyprodaných koncertů. Docházejí jí peníze a její manželství se hroutí.

Od počátku jejího celosvětového úspěchu v muzikálu Čaroděj ze země Oz uplynulo 30 let. Neodolatelným smyslem pro humor a vřelostí okouzluje všechny kolem, ať už se setkává s hudebníky, fanoušky či přáteli. Její sny o romantické lásce se zhmotňují, když potkává Mickeyho Deanse. Ale pod maskou šťastné hvězdy se skrývá křehká žena. Poté, co v záři reflektorů strávila tvrdou prací uplynulých 40 let, je vyčerpaná. Vracejí se jí vzpomínky na ztracené dětství a ze všeho nejvíc touží být doma se svými dětmi. Najde v sobě sílu pokračovat?

Jak se tvůrcům povedlo příběh ženy, která kdysi okouzlila svět, ale zažila také strmé životní pády, přenést na plátno, zjistíme až v únoru 2020.

Podobné články

Doporučujeme

Další články