Projekt Good Game: když hraní pomáhá nemocným dětem. Přijďte si zahrát nebo se jen dívat. – G.cz
Vyhledávání

Projekt Good Game: když hraní pomáhá nemocným dětem. Přijďte si zahrát nebo se jen dívat.

Po úspěšné premiéře v chorvatském Záhřebu míří dobročinný projekt Good Game do Prahy. Těšte se již tuto sobotu 26. listopadu.

Adam Brandejs
Adam Brandejs 24.11.2016, 12:20

Nejznámější český youtuber Jirka Král již v minulosti několikrát dokázal, že umí pomoci těm, kdo to nejvíc potřebují. Naposledy se mu prostřednictvím jeho kanálu podařilo vybrat víc jak 475 000 korun na vybavení Masarykova onkologického centra v Brně. Tentokrát se rozhodl podpořit charitativní herní projekt Good Game ve prospěch nemocných dětí.

V sobotu 26. listopadu v 10 hodin se v pražské budově Microsoftu sejde 12 firemních týmů, aby si to mezi sebou rozdaly ve hře Counter Strike: Global Offensive. Za výtěžek ze startovného se nakoupí herní konzole Xbox, příslušenství a hry, které budou krátit čas dětem v českých nemocnicích. Množství záleží jen na výši vybranných prostředků.

Spoustu zábavy čeká i na diváky. V rámci technologického Expa budou k vidění stánky partnerů nabité nejnovějšími technologie. Bude možné vyzkoušet si nejnovější počítače a notebooky nebo otestovat virtuální realitu. Během přestávek mezi turnaji budou k dispozici počítače ke hraní a kromě toho bude možné seznámit se osobně s předními českými youtubery. Vedle Jirky Krále slíbili účast Ment, CzechCloud, DeeThane, Dev1 a Pedro.

Pokud vás akce zajímá, ale nemůžete se přijít podívat osobně, pusťte si ji na streamu na twitch.tv/tvdevi. Vysílání poběží od 10 do 20 hodin a přenos budou moderovat Dev1, DeeThane a Lelek. Kdo by rád přispěl na dobrou věc a podpořil další dětská oddělení, může tak učinit online prostřednictví tlačítka „Donate“.

Více informací o akci najdete ZDE.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu