fb pixel Profesionální liga MMA uvede v ringu Viktora Peštu i youtubera Grznára – G.cz
Vyhledávání

Profesionální liga MMA uvede v ringu Viktora Peštu i youtubera Grznára

MMA přichází znovu do Prahy! Nejvzrušující sportovní událost bojových sportů tohoto roku v České republice představí nejlepší české bojovníky včetně bojovníka vůbec nejslavnějšího. Viktor Pešta, ex-veterán slavné americké ligy snů UFC, se po dlouhých 4 letech vrací domů, aby se představil českému publiku v nejlepší formě.

Martin Miko
Martin Miko 21.6.2017, 18:39

Zápasům MMA bude předcházet koncert Marpa

Po velmi úspěšném prvním roce 2016 se organizace XFN znovu představuje se všemi českými šampióny, kteří nastoupí proti bojovníkům z celého světa. Mimo hlavní hvězdy večera Viktora Pešty se představí řada dalších českých šampiónů, ale i mnoho talentů současné scény. Velmi zajímavý bude odvetný titulový zápas mezi česko-uzbeckým šampiónem Makhmudem Muradovem a Davidem Ramirezem z Brazílie. Po více než roce se na XFN 3 vrací do oktagonu také Petr "Píno" Ondruš, legenda české scény bojových sportů. Debutem večera bude jistě zápas s Matoušem Kohoutem, českou jedničkou střední v Muay Thai a K-1.

XFN 3 poskytne skutečnou horskou dráhu emocí během večera plného vizuální fantazie a dechberoucích zápasů, při kterých budete zajisté jásat a fandit. Tato událost je pro každého a nelze ji zmeškat.

Akce bude zahájena vystoupením českého rappera Marpa, který oznámil, že se chystá v roce 2018 vyprodat pražskou O2 arénu. Úvodní zápas bude také ve znamení známých tváří. V ringu se totiž představí kontroverzní youtuber a kulturista Filip Grznár, který se utká s profesionálním brazilským zápasníkem Charlesem Andradedem.

Vstupenky jsou již dnes k dostání na ticketportal.cz

O MMA

MMA (Mixed Martial Arts neboli kombinovaná bojová umění) je nejrychleji rostoucím sportem na světě. Spojuje v sobě všechna bojová umění, jakými jsou box, kickbox, zápas, judo, jiu-jitsu a mnoho dalších bez využití zbraní, umožňující údery a chvaty, boj ve stoje i na zemi a spojující různé techniky jiných bojových sportů i bojových umění. Je několik způsobů, jak dosáhnout vítězství - knockout (K.O.), vzdáním soupeře (submission), zastavení rozhodčím - technické K.O. (T.K.O.). Bojuje se ve více než třech pětiminutových kolech.

O XFN

XFN je nová, profesionální a samofinancovaná liga MMA. XFN je arénou, kde se setkávají ti nejlepší zápasníci naší země mezi sebou i proti světové elitě v soubojích, které berou dech a přináší vášnivé emoce. XFN je místem, kde se rodí nové sportovní hvězdy a sport se znovu stává inspirací pro každého z nás.

Další informace o XFN najdete na webových stránkách xfn.cz nebo na Facebooku, Instagramu a Twitteru.

Podobné články

Doporučujeme

Další články