fb pixel Proč je dobré žít v otevřeném vztahu a nebát se přiznat milenku? – G.cz
Vyhledávání

Proč je dobré žít v otevřeném vztahu a nebát se přiznat milenku?

Skrýváte milenku? Chodíte do bordelu? Cítíte se jako jako pokrytecký idiot? Zkuste se doma domluvit na otevřeném vztahu. Má to jen výhody.

Jarek Přichystal
Jarek Přichystal 7.3.2015, 13:30

Zlegalizovat milenku není nemožné. Řada žen uvažuje pragmaticky a mít partnerovu ‚bokovku' je lepší, než být za nánu, která vůbec netuší, že ji podvádíte. profimedia-0158327329 S partnerkou prožíváte i spory a starosti. Milenka je pro hezké chvíle. Vaše partnerka by je vám měla dopřát. Profimedia.cz. Jak na to? Vysvětlete jí rozdíl mezi dvěma druhy věrnosti: sociální a sexuální. Můžete jí být absolutně věrný sociálně (tedy vážit si jí, starat se o ni, chtít s ní prožít celý život). Zároveň jí ale můžete být ‚nevěrný' sexuálně (nezávazný sex s jinými ženami). Pokud o tom bude vědět, vlastně ani o žádnou nevěru nejde – nic jí přece netajíte. Že bude partnerka žárlit? Chápejte ji. Biologickou podstatou ženské žárlivosti je obava, že partnerka přijde o (finanční) zdroje, když milence uděláte dítě. Může také mít obavu, že ji nakazíte. Kondom řeší oba problémy. Může také žárlit. Žárlivost je ale zvyk, který v nás vytvořila pokrytecká morálka a natloukla nám ho do hlavy tak hluboko, až jsme ho přijali za vlastní. Čím milenka ohrožuje vaší partnerku? Přijde snad o něco, když se vyspíte s jinou?

Otevřený vztah unese jen silná a sebevědomá žena

agent Po pár letech vztahu by bylo spíše směšné, kdyby se vaše žena oblékla do podobného prádla. Ale milenka? www.agentprovocateur.com Jasné je, že otevřený vztah se podaří prosadit až po pár letech soužití, kdy zamilovanost odezní. Moudří lidé spolu přece zůstávají kvůli úplně jiným hodnotám, než je sobecká láska. Otevřený vztah se ale bohužel nepodaří uskutečnit s každou ženou. Unese ho jen sebevědomá a silná osobnost, která je si sama sebou vnitřně jistá. Ví, že ji vaše ‚bokovka' nemůže ohrozit. Taky nesmí mít mindrák ze svého vzhledu. Pokud si klade nesmyslné otázky typu ‚Proč chce vlastně jinou? Má snad ta ženská hezčí prsa než já?' do otevřeného vztahu nikdy nepůjde.

Máte dilema? Nemějte.

jo-agent Milenka udržuje muže svěžího, čistotnějšího a bystřejšího. Z toho může těžit i stálá žena. www.agentprovocateur.com V zásadě je to hotová věc. Jen v málo případech vydrží sexualita po celou dobu vztahu. Po pár letech on i ona se k sobě chovají jako bratr a sestra. A spát se sestrou? To není vhodné. Takže: buď budete žít sám, nebo budete pokrytec, co si užívá jinde a ženě to neřeknete, nebo zůstanete s partnerkou a sex mezi vámi pomalu vyhasne, nebo to řeknete na rovinu, že máte, nebo chcete jinou. Když se to vaše partnerka dozví, naštve se. Buď vás vyhodí, ale to je vlastně dobře, protože chcete prožít celý život s ženskou, která nechápe lidskou přirozenost? Nebo po pár dnech emoce odezní a začne se na to dívat s odstupem. A když budete mít štěstí, řekne si: „Proč to vlastně nezkusit?"

Pokud se rozhodnete žít v otevřeném vztahu, musíte dodržet přesně dané podmínky.

agent3 Kdyby ženy uvažovaly racionálně jako muži, nemělo by jim nic bránit v tolerenci otevřeného vztahu. www.agentprovocateur.com - Bezpečný sex. Vaše partnerka musí mít jistotu, že od milenky nic nechytne. To v případě, že s partnerkou ještě spíte. - Absolutní péče. Vaše partnerka nesmí mít ani náznakem pocit, že kvůli milence ji okrádáte o čas, o peníze, o sex. - Vyloučení citů. Když se do milenky zamilujete, je konec. - Naprostá́ otevřenost. Pokud se partnerka dozví, že jste jí přes vaši dohodu něco zatajil, je konec. - Spravedlnost. Pokud chcete od partnerky sexuální svobodu, musíte jí dopřát to samé – milence.

Milenka může vaší partnerce paradoxně pomoc. Jak?

profimedia-0173039756 Pokud si nějaká žena přečte tento článek, pravděpodobně řekne, že nevěru tolerovat nebude. Ve většině případů ale milenkou už někdy sama byla. Absurdní! Profimedia.cz. - Nebudete ji obtěžovat sexem, když ji bolí hlava. Zajdete za milenkou a doma bude klid. - Budete sexuálně vybitý, a tedy spokojený, veselý a vyrovnaný. To přece vaše žena chce, ne? - Přestanete na partnerku žárlit a hlídat ji. To zase udělá dobře jí. - Váš vztah milenka pročistí a vy nebudete chodit světem v křeči, že děláte něco špatného. Tak co, pořád si myslíte, že lidé žijící v otevřeném vztahu jsou amorální zvířata? Ano, samozřejmě. Na rozdíl od ostatních (kteří to dělají tajně nebo v bordelech) si to ale aspoň přiznávají. Milují́ se radostně a bez výčitek, že tím někoho podvádějí. Tak do toho pánové, nebojte se. Přece nechodíte se žárlivou, omezenou, nepřející ženou?

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články