Problémová kštice Dominika Feriho: poslanci budou hlasovat o jejím ostříhání – G.cz
Vyhledávání

Problémová kštice Dominika Feriho: poslanci budou hlasovat o jejím ostříhání

Sotva noví poslanci vybrali předsedu a místopředsedy Sněmovny, už musí řešit jeden velmi závažný problém. Zasedací pořádek totiž zřejmě vymýšlel nějaký ignorant, protože několik členů KSČM umístil přímo za Dominika Feriho z TOP 09. Přes jeho osobité afro však komunisti nevidí a hlasitě si na to stěžují. Je to dokonce tak nesnesitelné, že se bude hlasovat o Feriho povinném ostříhání.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 24.11.2017, 14:16

Divoké háro

Ať už si o něm nebo jeho názorech myslíte cokoliv, nejmladší poslanec Dominik Feri je v rámci české politické scény nepřehlédnutelnou postavou. Nemalou zásluhu na tom má i výrazná image, jejíž neodmyslitelnou součástí je jeho načechrané afro. Právě s ním má teď ale politik z TOP 09 zásadní problém – přesněji řečeno ho mají jeho kolegové ze Sněmovny.

Komunisté, kteří v Thunovském paláci sedí přímo za Ferim, si totiž údajně stěžují, že přes Dominikovy vlasy nevidí. „Volal mi jeden redaktor, říkal, že komunisté, kteří sedí za mnou, si stěžují na to, že přes mě nevidí,“ řekl Feri v rozhovoru pro Český rozhlas. Fakt si neděláme srandu, dá se to dohledat.

Co už se ale dá chápat jako výborný fór, je nápad uspořádat regulérní hlasování o tom, aby se Feri nebo jakýkoliv jiný poslanec musel povinně nechat ostříhat ve chvíli, kdy jeho háro dosáhne určitého rozměru. Podle nás by aktuální poslanecká parta o ničem důležitějším stejně rozhodovat neměla.

Reálně se ale tahle ‚kauza‘ vyřeší sama příští týden a doufejme ke spokojenosti oslepených členů KSČM. Zatím totiž politici ve Sněmovně ještě sedí podle abecedního seznamu, škatulata se pohnou až na příští schůzi.

A jak byste s Dominikovými vlasy naložili vy? Než si to rozmyslíte, podívejte se na 7 nejzásadnějších českých mulletů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články