fb pixel Příští sobotu proběhne v Příbrami turnaj GCF 50 a amatérská liga Českého svazu MMA! – G.cz
Vyhledávání

Příští sobotu proběhne v Příbrami turnaj GCF 50 a amatérská liga Českého svazu MMA!

Šedesátý turnaj organizace GCF pod názvem GCF 50: CAGE FIGHT PŘÍBRAM uvidí diváci v příbramské sportovní hale v sobotu 12.října od 18.00hod. Nejstarší česká MMA organizace, která pro světové MMA vychovala šampiona japonské organizace Rizzin Jiřího Procházku nebo UFC bojovnici Lucii Pudilovou, se po třech letech vrací do Příbrami.

Redaktor
Redaktor 4.10.2019, 13:34

Jak je u organizace GCF zvykem, k vidění budou zápasy jak českých nadějí, tak se fanoušci mohou těšit i na známá jména české scény Ondřeje Skalníka, Miroslava Vacka, Ondřeje Petráška a na veterány toho sportu Bohumila Lungrika a domácího Ladislava Žáka. Z příbramských bojovníků se v zápasech dále ještě představí z Pankration gymu Jan Havelka, Jan Mašek, Jakub Šindelář, Jiří Holeček a Matěj Skalický. Celkem během večera proběhne 11 zápasu dle pravidel MMA, přímý přenos poběží na nova sport 2 a vstupenky jsou v prodeji zde.

Dopoledne a odpoledne bude patřit amatérské lize Českého svazu MMA, který proběhne ve spoluprací s místním gymem Pankration a na kde budou taktéž bojovat bojovníci tohoto gymu. Vstupné na ligu je zdarma a začátek je v 10.00 hod.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články