fb pixel Přichází éra tabletů. Prémiové kousky od Lenova oceníte nejenom v práci – G.cz
Vyhledávání

Přichází éra tabletů. Prémiové kousky od Lenova oceníte nejenom v práci

Stále více absolventů se při výběru budoucího zaměstnání zaměřuje na možnost práce na dálku. Současná doba ukázala, že to není nemožné a může to fungovat i v případech, u kterých jste si to předtím nedokázali představit. Pro mnoho lidí je tak možnost cestovat a zároveň pracovat odkudkoliv a kdykoliv splněným snem. Napomáhá tomu i vývoj technologií a přicházející éra multifunkčních tabletů. Své pracovní povinnosti tak můžete jednoduše splnit na pláži, ve vlaku nebo při čekání na letadlo.

Komerční článek
Komerční článek 9.11.2021, 00:39

Tablet vs. notebook

Oproti notebookům jsou tablety mnohem kompaktnější a je jednodušší je mít při ruce. Počítač asi jen tak nevytáhnete při čekání ve frontě na odbavení, abyste si prošli své poznámky. Tablety navíc umožňují rychlejší přístup do systému, nestrávíte tak minuty času, než vše naběhne. Prémiové kousky se svými funkcemi navíc téměř vyrovnají klasickým pracovním laptopům.

Tablet Lenovo Tab P11 Pro patří mezi zařízení, které strčí počítače snadno do kapsy. Jedná se totiž o nejvýkonnější tablet značky Lenovo s operačním systémem Android. U tabletů je navíc výdrž baterie obvykle delší než u počítačů, což oceníte zejména na cestách. V případě Lenova Tab P11 Pro dochází k úspoře energie díky panelu 2K OLED. Oproti LCD panelu není nutné podsvícení, elektrifikované diody dokážou vydávat světlo a nepotřebují žádnou energii.

Jedno zařízení na všechno

Tablet pohodlně nahradí čtečku knih, mobilní telefon i počítač. Zvládnete na něm vyřídit pracovní i soukromé videohovory, kouknete na něm na filmy či seriály, poslechnete si hudbu a využijete jej také při pracovních či studijních povinnostech. Už s sebou nebudete muset vláčet vytištěné studijní materiály, stačí vše nahrát on-line a můžete studovat odkudkoliv. Mnoho lidí volí tablet právě proto, že mohou na jednom zařízení vykonávat vše, co potřebují.

Kvalitnější tablety mají navíc často lepší obrazovky než počítače. 2K displej tabletu Lenovo P11 Pro je něco pro všechny technologické nadšence. Obraz je opravdu ostrý a barvy syté a reálné. V případě, že hledáte zařízení, na kterém chcete pohodlně sledovat filmy, sáhněte po zařízení s větší uhlopříčkou, jako je právě Lenovo P11 Pro. Úhlopříčka displeje je 11,5" s rozlišením 2560 × 1600 px, zážitek ze sledování filmů bude tak naprosto dostatečný. Větší variantou může být Lenovo Yoga Tab 13 s 13palcovým displejem, takže vedle sledování filmů poslouží jednoduše i jako druhý monitor při práci.

S klávesnicí a perem

Možná je pro vás práce na tabletu nepohodlná, zkusili jste ale přidat k tabletu klávesnici a pero? To je totiž úplně jiná záležitost. Většina tabletů klávesnici v základu neobsahuje. U tabletu Lenovo Tab P11 Pro ji najdete jako součást balení. Uživatelský komfort je doplněn podstavcem umístěným na zádech tabletu, a vy tak můžete pohodlně pracovat kdekoliv se vám zrovna zalíbí. Tablet je navíc vybaven spoustou funkcí, ve výsledku tak bude sloužit stejně plnohodnotně jako počítač. Vedení poznámek či přípravu prezentací pak usnadní grafické pero Lenovo Precision Pen 2 s 4096 úrovněmi detekce přítlaku a náklonu. Ideální hračička pro milovníky kreslení, grafického designu a dalších artistických záležitostí.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články