fb pixel Přemýšlíte, o co napsat Ježíškovi? Tipy na vánoční dárky, které potěší každého muže – G.cz
Vyhledávání

Přemýšlíte, o co napsat Ježíškovi? Tipy na vánoční dárky, které potěší každého muže

dárky
Zdroj: Pixabay

Vánoce jsou za dveřmi a vy slyšíte ze všech stran otázku, co byste si přáli pod stromeček? Teď už si nemusíte lámat hlavu, stačí, když využijete naší inspirace, kde si každý typ muže vybere to pravé ořechové. Letos už se rozbalování dárků bát nemusíte!

Speciální projekt 19.11.2020, 08:47

Vybírat dárky pro muže je těžké, mnohem složitější než pro ženské pokolení, které potěší oblečení, šperky i kosmetika. Chlapi spíše zase ocení něco dobrého na zub, originalitu a styl. Pamatujte, že i ponožky mohou být senzací letošních Vánoc!

Ponožky podle nálady

A můžeme tedy klidně začít právě stylovými a originálními ponožkami Dedoles. Víte totiž, co je lepší než pár veselých ponožek? No přece sedm párů veselých ponožek Dedoles na každý den týdne! Ideální dárek pro ty, kteří začínají týden modrým pondělkem a jak se schyluje k víkendu, nálada prudce stoupá. Odpočítávejte dny se smajlíky na ponožkách Dedoles od pondělí do neděle a pak zase od začátku. Pokud potřebujete více inspirace na dárky pro muže, naleznete ji ZDE!

Připijte si kvalitou

O svátcích se bude hodit i něco ostřejšího, tudíž nikdy nic nezkazíte lahvinou kvalitního alkoholu. Božkov Republica se pevně usadila mezi nejoblíbenějšími značkami a při příležitosti oslavy 100 let od vzniku značky Božkov uvádí na trh dvě novinky. Do oblíbené kategorie vodek přichází s unikátním produktovým konceptem - vodkou z cukrové třtiny. Zároveň obohatí i kategorii rumů, a to o rumový elixír Božkov Republica Espresso. Stačí si tedy jen vybrat, na co máte chuť. Nebo víte co, vyzkoušejte obě, nebudete litovat!

Ukažte muže v sobě

ProMan Plus je vysoce kvalitní, přírodní produkt z Norska. Dvanáct pečlivě vybraných ingrediencí pracuje v per­fektní součinnosti pro dosažení maximálního efektu. Tyto látky zvyšují vaši celkovou výkonnost, smyslnost a dodávají energii. Všechny ingredience jsou pečlivě vybírány a komponovány na základě znalostí expertů a zdokumentovaných výzkumů. Více informací o doplňku stravy naleznete na www.promanplus.cz.

Hvězda nejen Vánoc

Stella Artois, nejlepší mezinárodní ležák dle World Beer Awards 2019, v nové elegantní embosované lahvi potěší mnoho dospělých. Prémiové pivo se může stát nejen sympatickým vánočním dárkem, ale své místo si najde také na sváteční tabuli, kde podtrhne chuť většiny typických pokrmů.

Kultivovaný ležák vařený z nejlepších surovin je k dostání ve vybraných obchodech nebo na www.kosik.cz. Vychutnávejte zodpovědně a nesdílejte s mladšími 18 let. Určené jen pro 18+.

Snadná a efektivní péče

Švédská skintech značka FOREO zaznamenala během karantény způsobené nemocí COVID rekordní zájem o pečující pleťové produkty pro muže. Rozhodla se proto uvést na trh svou aktuální novinku – čistící a masážní přístroj LUNA 3 MEN. Ten vyčistí a namasíruje vaši pleť během jediné minuty a téměř bez zvednutí prstu. Pokud tedy tento malý zázrak v péči o mužskou pleť ještě nemáte, je ideálním vánočním dárkem, který vás nikdy nepřestane bavit. Budete totiž díky němu vypadat skvěle!

Na dlouhé zimní večery

Mráz pro kůží je thriller z pera bývalé freestyle snowboardistky popisuje příběh pěti kamarádů, kteří přijíždí do opuštěného horského resortu. Mají se zde setkat poprvé po deseti letech od doby, kdy společně trénovali na jeden z nejdůležitějších snowboardových závodů své kariéry. Pak se ale něco stalo a jedna z nich v den závodů za podivných okolností zmizela. Chata na vrcholu ledovce má být místem, kde mohou zavzpomínat na staré časy. Jsou tu ale všichni ze stejného důvodu, nebo si někdo z nich přijel vyřídit účty.

Stylový doplněk

Žádný moderní muž se v dnešní době neobejde bez styového doplňku. V kurzu jsou nyní především náramky z minerálů. Jejich kouzlu podlehly už i mnohé světové celebrity, které ukazují barevné kamínky na svých opálených zápěstích. Skvěle na mužích vypadá například náramek z pyritu a jadeitu. Jadeit je ochranný kámen, jenž vnáší do života harmonii. Také symbolizuje klid a mír a přitahuje štěstí a přátelství. Pyrit je zase kámen intelektu, prosperity a síly. Pokud chcete být trendy i vy, stačí se podívat na eshop Svět minerálů, kde si můžete vybrat z velkého množství pánských náramků, nebo si ho nechat vyrobit přímo na míru.

Něco na zub

Každý muž ocení něco dobrého na zub. A pokud se jedná o nějakou tu delikatesku a navíc masitou, nemůže být ani řeč o tom, že by neměla úspěch. Chcete letos zabodovat i vy? Pak sáhněte po skvělé sušené šunce z Alberta. Šunka Jamón Serrano Albert Excellent je tradiční španělské specialita ze sušené plece a vy si na ní letošní Vánoce můžete pochutnat za skvělou cenu.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články