fb pixel Povzbuzení pro tmavovlásky: 5 důvodů, proč se ženě může hodit, když má knírek – G.cz
Vyhledávání

Povzbuzení pro tmavovlásky: 5 důvodů, proč se ženě může hodit, když má knírek

Zdroj: Wikimedia.org

Pokud je žena tzv. jižní typ, znamená to většinou, že je smyslná, s tmavší pletí a černými vlasy. S tím se ale často váže i knírek, který může být pro dámu stresující záležitostí. Pokud i vy patříte k této skupině, nezoufejte. Knír slečnám přináší i několik, možná trochu nečekaných, výhod.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 28.3.2018, 08:51

1. Svému milému připomíná nejlepšího kamaráda

Každý vztah by měl být založen na přátelství a muži to tak vnímají dvojnásob. Ze začátku možná chtějí žhavou milenku, časem si ji ale stejně najdou jinde a domů se raději vrátí k chápavému příteli. A takový může klidně nosit mužný knír.

2. S chlapcem se může dělit o sadu na holení

Není to krásné, když má zamilovaný pár jednu společnou věc? Mikinu, co si půjčuje, deku, pod kterou se společně tulí, holicí sadu, kterou oba používají? Taková věc skutečně sbližuje!

3. Pociťuje stoprocentní emancipaci

Kdo může víc reprezentovat vymanění se z genderových stereotypů a rovnost pohlaví než někdo, kdo vypadá napůl jako žena a napůl jako muž.

4. Může chtít stejný plat jako kolegové muži

Výhodou pro ženu s knírem je i lepší pozice v rámci zaměstnání. Až bude chtít přidat, může se na nějaký pay gap vykašlat a říct si o tolik, kolik mají pánové v kanceláři. Ona k nim díky knírku totiž zčásti vlastně taky trochu patří, tak proč by měla dělat za umaštěné holčičí drobné?

5. Může se stát sňatkovou podvodnicí

Pokud nevyjde ani přítel, ani pořádná práce, žena s knírem má vždy ještě zadní vrátka - může se stát sňatkovou podvodnicí, neboť správný sňatkový podvodník knír mít prostě musí. Navíc to může podle potřeby hrát na obě strany. Sen.

A tady čtěte velký jarní anti-horoskop.

Podobné články

Doporučujeme

Další články