fb pixel Poučení z aféry Feryna: český feminismus je banda pokrytců (nebo pokrytkyň?) – G.cz
Vyhledávání

Poučení z aféry Feryna: český feminismus je banda pokrytců (nebo pokrytkyň?)

+ DALŠÍ 2 FOTKY + DALŠÍ 3 FOTKY

Člověk s poruchou sexuální identity se má jít léčit. Ne snažit se nám všem namluvit, že on je normální a že problém máme ve skutečnosti my.

Ivan Brezina
Ivan Brezina 11.6.2018, 08:07

Členky feministického spolku SdruŽeny na Facebooku zveřejnily popis znásilnění, kterého se měl v sociálním centru Klinika dopustit transgender aktivista (nebo aktivistka?) Jiří Feryna (Marie Feryna). Obětí má být jedna ze členek spolku. Pachatel (nebo pachatelka?) se prý navíc na dnes už smazaném blogu přiznal (nebo přiznala?), že už předtím sexuálně napadl (nebo napadla?) jinou ženu.

Taky vám to celé připadá bizarní a úchylné? Feryna má problém se svou pohlavní identitou – fyzicky je sice muž, ale cítí se být ženou. Sám (nebo sama?) o tom otevřeně mluví a píše, takže se zveřejněním téhle informace nedopouštíme žádné indiskrece. Podivné pak ovšem je, že coby “žena” neznásilnil muže, ale ženu. Že by tedy ve skutečnosti byl lesbou, zakletou v mužském těle? Tohle by nevymyslel ani Cimrman.

„Nechceme nijak shazovat práci, kterou Feryna vykonala ve prospěch utlačovaných lidí u nás, ale považujeme za nutné veřejně upozornit na hrubý nesoulad mezi proklamovanými postoji a skutečným chováním v reálném životě,“ vysvětlují SdruŽeny, proč teď zveřejnily popis údajného znásilnění. Takže Ferynu mezi řádky vlastně chválí…

Nejbizarnější ale je, že nejmenované oběť údajného znásilnění si prý nepřála řešit věc přes policii – tedy podat trestní oznámení. Nepodaly ho proto nejen aktivistky SdruŽeny, ale ani nikdo jiný z Kliniky, kdo o tom věděl. „Respektovali jsme přání oběti nepodávat trestní oznámení a podstoupili kroky, aby se zde situace už neopakovala. Chceme usilovat o vymýcení sexuálního násilí, jak uvnitř našich kruhů, tak mimo ně,“ píše vedení Kliniky. Trestní oznámení podal až místostarosta městské části Prahy 3 Alexander Bellu, který se o znásilnění dozvěděl z tisku.

Feministky a levicoví aktivisté hlasitě křičí, pokud muž sexuálně obtěžuje ženu. Vzpomeňme třeba jen na hysterickou a očerňovací kampaň MeToo, která je v podstatě veřejným lynčem. Když teď ale došlo hned ke dvěma znásilněním, kdy v roli agresora nefiguroval heterosexuální muž, ale transgender aktivistka, snaží se to zamést pod koberec. Ukazuje se tedy, že nejen české feministky, ale i osazenstvo Kliniky je parta pokrytců měřících dvojím metrem. Po aféře Feryna už bude jakékoli pokřikování o údajných sexistech jen trapným krákoráním. Vždycky už budeme moci říct: “Ale o Feryně jste drželi hubu, žejo?”

Feryna je jedním z nejaktivnějších českých levičáků (nebo levičaček?). Odmítá kapitalismus a ekonomickou globalizaci. Je nejen radikálním feministou (nebo feministkou?), ale členem (nebo členkou?) předsednictva Mladých Zelených. Veřejně přitom obhajoval (nebo obhajovala?) tak odporné zločiny, jako je pedofilie.

Velmi často se vyskytoval (nebo vyskytovala?) na demonstracích za údajně pošlapávaná ženská práva i v sociálním centru Klinika, které protiprávně okupuje cizí objekt na pražském Žižkově. Tam také prý došlo ke znásilnění. Jde o další důkaz, že Klinika je, řečeno biblickými slovy, “Sodoma a Gomora”.

„Radical queer znamená zrušit sexuální a rodové normy a očistit stigmatizované menšiny včetně např. pedofilní komunity. Nepřizpůsobit se, měnit společnost,“ napsal (nebo napsala?) Feryna. “Neexistují jen dva gendery, mužský a ženský, spousta lidí se může cítit kdekoli mimo tyto dva póly - třeba bez genderové příslušnosti nebo mezi gendery tak nějak proplouvat, jednou se cítit jako muž, jindy jako žena… Společnost by měla umožnit změnu dokladů i těm lidem, kteří chirurgický zákrok podstoupit nechtějí… Pro ostatní bývá těžké zvyknout si, že nejsem Jiří, ale Marie. To se pak projevuje třeba na veřejných toaletách…”

Takže sex s dětmi je vlastně fajn a člověk může být, čímkoli chce – bez ohledu na to, jak se narodí. A pokud se jako chlap rozhodnete jít vyčurat na dámský záchod, přítomné dámy vám nesmějí říct: “Vypadni, úchyle!” Byly by totiž transfobní, a to je stejně fuj, jako dejme tomu rasismus.

Člověk si při čtení těch Ferynových (nebo Feryniných?) žvástů v duchu říká, že teroristé z Islámského státu snad mají v něčem pravdu. Západní společnost je nemocná, zvrhlá a rozkládající se. Pokud mezi námi mohou svobodně chodit Feryny (nebo Ferynové?), hlásat své úchylné myšlenky a znásilňovat, nezasloužíme si nic jiného, než příchod radikálního islámu.

A tady si přečtěte, proč je žižkovské "autonomní centrum" Klinika zločinem.

Podobné články

Doporučujeme

Další články