fb pixel Potřebujete v karanténě rozesmát? Netflix má pro vás hodiny kvalitního stand-upu – G.cz
Vyhledávání

Potřebujete v karanténě rozesmát? Netflix má pro vás hodiny kvalitního stand-upu

+ DALŠÍCH 9 FOTEK + DALŠÍCH 10 FOTEK

Vybrali jsme pro vás přes tucet komiků, kteří mají na Netflixu jedno nebo více představení, o kterých se domníváme, že byste je měli vidět. Smích totiž léčí. Když ne koronavirus, tak nudu určitě.

Jan Studnička
Jan Studnička 3.4.2020, 10:50

Vždycky, když se už si myslíte, že jsou Češi s termínem "stand-up" seznámeni dostatečně, narazíte v nějakém magazínu u doktora na článek, který se o stand-upu vyjadřuje jako o novém fenoménu. A když si myslíte, že aspoň Pražáci ví, která bije, protože každý nekaranténní pátek praská Rock Cafe ve švech, svezete se s taxikářem, kterému když popíšete, o co jde, zeptá se: "Jo, takhle, takže jako Na stojáka?" A vám nezbyde než souhlasit, protože to není vina těch lidí, že se neorientují ve světě stand-upu.

"Naštěstí" tady máme karanténu, která nás všechny zahnala k obrazovkám. A je to tedy perfektní příležitost k tomu si rozšířit obzory, abyste věděli, jak vypadá opravdový, dlouhá léta fungující stand-up v americkém stylu. A nic vám s tím nepomůže tak moc jako Netflix, který nabízí stand-upů hodiny a hodiny a hodiny.

Samozřejmě, velká část těch hodin jsou mizerné pokusy o humoru, vedle kterých působí i večerní zprávy jako příjemněji strávený čas. Ale jsou tam i excelentní komici a skvělá představení, která byste měli vidět, ať už jste fandové žánru nebo ne. A my vám dáme pár tipů do začátku, co vy na to?

V naší galerii najdete čtrnáct komiků, kteří na českém Netflixu mají jeden nebo více specialů. Takže stačí zadat do vyhledávače jejich jméno a můžete vybírat. U některých jsme dokonce napsali přímo to představení, které doporučujeme, takže... příjemnou zábavu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články