fb pixel Postapokalyptický horoskop na rok 2023: Zjistěte, co Vás letos čeká a nemine – G.cz
Vyhledávání

Postapokalyptický horoskop na rok 2023: Zjistěte, co Vás letos čeká a nemine

Zdroj: youtube.com

Začátek roku 2020 se tvářil velmi mile a přívětivě ke všem. Každému se dařilo a naši senioři se cítili v naprostém bezpečí. Jenže pak přišel virus z Číny, který zničil globální ekonomiku a zavraždil miliony lidí. Letošní rok naprosto nutně potřebuje naši odbornou věštbu, protože bez ní by se mohlo stát, že by přišel konec světa. Velký novoroční horoskop pro všechny esoterické duše je tu!

Martin Miko
Martin Miko 12.1.2021, 02:53

Ryby

Přišli jste v roce 2020 o partnera? Tak to bylo možná tím, že jste nesnesitelným člověkem, se kterým se nedá v jedné místnosti vydržet déle než 10 minut. Teprve až během pandemie se totiž ukázalo, jak špatně na tom jste. Předtím se Váš partner alespoň mohl skrýt někde v hospodě nebo utéct někam ven. V loňském roce se mu to bohužel kvůli restrikcím nepodařilo, takže raději sbalil kufry. Zapracujte na sobě, nebo si to už letos hoďte. Být snesitelný není tak složité. Stačí, když budete občas držet hubu.

Beran

Do roku 2021 jste vstoupil s dluhy, jež by nesplatil ani Bill Gates z peněz, které vydělal prodáním všech vakcín a čipů dohromady. Proto nepočítejte s tím, že se z toho letos vyhrabete. Raději Vám doporučujeme nechat se živit státem nebo stárnoucími rodiči. V horším případě si najděte movitého partnera, a v tom úplně nejhorším případě makejte „na černo“. Horší už to stejně nebude. Anebo bude?

Býk

Rok 2020 pro Vás byl vysvobozením, protože jste mohli uplatnit svou lenost. Pravděpodobně jste státním zaměstnancem nebo jste se jím během roku stali. Zjistili jste totiž, že za poloviční práci a zkrácené úřední hodiny dostanete 100 % platu. Vaším největším snem je, aby pandemie nikdy neskončila. Vidíme Vám až do krku!

Blíženci

Sice je větší šance, že do Vás udeří meteorit nebo že vyhrajete jackpot ve Sportce, ale je dost možné, že se po aplikaci očkování stanete autistou. Pár dnů po očkování poproste svého kamaráda, aby před Vás vysypal hromadu sirek, které si předtím spočítá. Jestli bude číslo sedět, tak jste autista, a běžte do kasína zkusit počítat karty a vyhrát nějaké peníze. Hodně štěstí.

Rak

Od minulého roku jste se příliš neposunuli. Možná tak z postele na gauč a z gauče do kuchyně. Takže není divu, že Vás v roce 2021 nic dobrého nečeká. Až skončí karanténa a svět se vrátí do normálu, budete se schovat stejně. Nebudete mít práci, holku ani jiné důvody k životu. Jste vlastně takový obtloustlý a chlupatý kus nábytku, který nebyl ani u voleb, takže nemá právo si na nic stěžovat.

Lev

Hospoda Vám chybí stejně jako Roznerovi koncert Argemy. Ale domácí popíjení lahváčů Vám paradoxně zvedlo fyzickou kondici. Vzhledem k tomu, že jste pořád opilí, musíte odnášet dvě basy piv najednou a navíc pěšky. To je poměrně náročná posilovna. V letošním roce to bude minimálně do jara stejné, takže se připravte na to, že až otevřou hospody, budete si muset koupit větší triko. V práci letos dostanete přezdívku „Pivonátor“.

Panna

Na začátku roku 2020 jste si mysleli, že se z Vás stane velký cestovatel, ale nakonec jste jezdili v pokoji jen prstem po mapě. Našetřené peníze na cestování jste utratili za cestopisy a cizokrajné potraviny, takže v roce 2021 se nepodíváte nikam. Udělejte si radši dítě s nějakým uprchlíkem, protože nic exotičtějšího Vás už v životě stejně nečeká.

Váhy

Letošní rok je pro Vás zlomový. Jakožto věrný volič hnutí ANO jste totiž v rozpacích. Díky pátrání na internetu jste totiž zjistil, že za očkováním stojí George Soros a Bill Gates, a nikdo Vás nepřesvědčí o tom, že si Babiš nechal píchnout vitamín B12. V nitru duše jste nalomeni v rozhodnutí jít volit Piráty, ale před kamarády (také popírači očkování) se to bojíte říct nahlas. Nebojte se. Oni to vidí podobně.

Štír

Když jste na podzim 2020 chytil covid, myslel jste si, že zemřete. Sepsal jste poslední vůli, peníze rozdal chudým a svůj majetek jste odkázal charitě. Po třech dnech v horečkách jste byl opět v pohodě a nic se Vám nakonec nestalo. I proto rok 2021 prožijete jako chudý a naivní hlupák, po kterém se neshání nikdo kromě úřadů.

Střelec

Drogy se Vám stanou osudné i v roce 2021. Jelikož jste měl v roce 2020 spoustu času na hrátky se zakázanými látkami, vkročil jste do tohoto roku jako ostřílená smažka, která spí dvakrát týdně a půjčuje si peníze všude, kde se dá.V případě, že se rozhodnete jít na detox, pamatujte na to, že přiberete minimálně 30 kilo. Sice přestanete brát koule, ale budete jako ony vypadat.

Kozoroh

Jelikož vlastníte rodinnou hospodu, kterou už skoro rok nemůžete provozovat, tak jste na tento stát absolutně rezignoval. V roce 2021 budete moct mít otevřeno zhruba 2 měsíce z celého roku, což Vás samozřejmě nespasí. Svou milovanou hospodu nakonec prodáte mafiánskému bossovi výměnou za vyplacení se z dluhů. On v ní rozjede nevěstinec, pěstírnu marihuany nebo varnu pervitinu. On totiž na rozdíl od Vás má na nájem i na to platit svoje zaměstnance.

Vodnář

S největší pravděpodobností jste zdravotník. Makáte už dva měsíce v kuse bez volna zhruba 15 hodin denně, a když přijdete domů, začnou Vám Vaši známí na Facebooku psát, že se flákáte, a že covid vlastně neexistuje. Pokud zdravotník nejste, tak buďte rádi, že nemusíte právě v těchto chvílích trčet na šichtě.

Podobné články

Doporučujeme

Další články