Pošlou Češi majitele Facebooku do vězení? Světové zprávy BBCzech znovu útočí – G.cz
Vyhledávání

Pošlou Češi majitele Facebooku do vězení? Světové zprávy BBCzech znovu útočí

Další týden utekl jako voda a my opět představujeme další díl světově neznámého pořadu BBCzech, který se snaží reprezentovat Česko v zahraničí. Pořadem jako obvykle provází moderátor, producent i režisér Petr Klein Svoboda, který ve svém osobitém stylu znovu uchopí toto pravidelné zpravodajství do svých rukou.

Martin Miko
Martin Miko 4.2.2019, 16:29

Vývozní zprávy s Petrem Kleinem Svobodou

Vzhledem k tomu, že anglický jazyk vládne světu, musíme jít s dobou a vytvářet obsah v jiném jazyce, než je ten český. Nebojte se, že nebudete rozumět. Každý z odvysílaných dílů je opatřen českými titulky, takže o nic nepřijdete. Petr Klein Svoboda se opět nezalekl před ničím a vzal si na paškál to nejzásadnější z toho, co se za poslední týden stalo. Před jeho hněvem neunikne brexit, Čína ani Mark Zuckerberg.

Věděli jste, že Češi plánují zatknout majitele Facebooku? Ano, je to tak. Jak všichni už dávno víme, Václav Klaus mladší dostane do kriminálu každého, kdo bude chtít mazat komentáře. Řeč je samozřejmě o správcích a majitelích sociálních sítí. Každý ví, že tento nápad je nesmysl, ale stejně o tom píšeme, protože nic hloupějšího nikdo dlouho neslyšel. Co se týče BBCzech, můžete se těšit na mnohem více zásadních témat. Nechceme však prozrazovat děj, takže se na to raději podívejte sami.

A zde máte jedinečnou možnost zažít čtvrt století s TV Nova v jednom článku.

Podobné články

Doporučujeme

Další články