fb pixel Pořiďte mužům svého života letos dárky skutečně originální – G.cz
Vyhledávání

Pořiďte mužům svého života letos dárky skutečně originální

Zdroj: Pexels.com

Vybírat dárky pro muže je vždycky tak trochu náročné. Na otázku, co chtějí, často odpovídají oblíbené „všechno mám,“ a to ještě v tom lepším případě. A takové ponožky sice většinu mužů potěší, ale kupovat je rok co rok je tak trochu nuda. Proto jsme letos dali dohromady pár skutečně originálních nápadů. Vyberete si i vy?

Komerční sdělení 21.12.2021, 13:00

Dárek snů nejen pro nadšené rybáře

Pruty nebo další rybářské vybavení je fajn. Ale proč chlapovi nedarovat rovnou chatu u vody? No dobře, to by možná byl dárek z trochu vyšší cenové kategorie. Co však navrhujeme, je krátkodobý pronájem chatičky u rybníka, řeky či jezera třeba v Jihočeském kraji.

Darujete mu tím nejen skvělou dovolenou, ale současně i možnost užít si pohodu a klid nebo skvěle strávený čas s přáteli a rodinou. Pronájem chaty přímo u vody ocení nejen rybáři, ale každý, kdo si chce parádně odpočinout od shonu všedních dnů.

Dokonalá péče nejen o zuby

Hledáte pro svého muže praktický dárek, který najde využití, ale ty ponožky a trenýrky už vás skutečně nebaví?

A co tentokrát zkusit něco, co prospívá i zdraví? Zajímavým dárkem může být například elektrický kartáček na zuby, ale ani ty obyčejné se neztratí. Nebo můžete sáhnout rovnou po dárkové sadě pro péči o zuby, která nejen potěší, ale skutečně prospěje dentálnímu zdraví, na e-shopu Nazuby.cz.

Slušivý, a přitom praktický dárek, který potěší skutečně každého

U mužské krásy ještě chvíli zůstaneme. Tentokrát se však přemístíme k módě. Saka, košile nebo poukazy do obchodů s obleky jsou poměrně častým a oblíbeným dárkem, zvláště pro muže, kteří pracují na pozicích, které podobné oblečení vyžadují. Co ale tentokrát zkusit něco trošku osobnějšího?

Pánský župan je slušivou, a přitom praktickou klasikou. Zvlášť župan s kapsami potěší pod stromečkem snad každého.

Něco na výdrž i zvětšení objemu

Chcete svému muži darovat dárek skutečně originální?

Taková vakuová pumpa pro muže rozhodně překvapí. A nejen to. Používání pumpy je nejen příjemné a má pozitivní vliv na výdrž v posteli, ale při pravidelném používání dokonce zvládne tahle hračka zvětšit objem mužova penisu – a to už je dárek, který za to rozhodně stojí, no ne?

Klasika, která nezklame žádného kafaře

Chcete letos sáhnout po zaručené klasice? Tou je samozřejmě kvalitní káva – teda alespoň pokud ji dotyčný muž pije.

Na e-shopu Pravé bio pořídíte jak špičkovou mletou Arabicu, tak i instantní kávu, která se však rozhodně nedá s tou ze supermarketu srovnat. Káva Coffee Hearts totiž nabízí tu nejvýběrovější kávu s prémiovou chutí jako z té nejlepší kavárny.

Přitom ji jako každou jinou „obyčejnou“ instantní kávu stačí jen zalít horkou vodou.

Kromě dokonalé chuti jsou veškeré kávy z Pravé bio vypěstovány na mini kávových plantážích, které podporují zdravou biodiverzitu a nad pěstováním umožňují větší kontrolu.

Fotodárek – osobně a s láskou

Narodilo se vám miminko? Chcete muži darovat své vlastní originální akty? Nebo rovnou celý kalendář plný vašich společných momentů?

Právě to nabízí společnost Tiskařík, která se zabývá zpracováním fotografií, ze kterých si můžete snadno nechat vytvořit originální fotoknihu z vlastních fotek, kalendář nebo třeba vkusně potištěný hrnek.

Takový osobní dárek potěší nejen muže, ale celou rodinu…

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články