fb pixel Pokud zruší slevy na jízdné, přestávám chodit do školy: Levicová moudrost z twitteru nás nepřestává šokovat – G.cz
Vyhledávání

Pokud zruší slevy na jízdné, přestávám chodit do školy: Levicová moudrost z twitteru nás nepřestává šokovat

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Česká levice to letos prohrála na plné čáře. Piráti, kteří říkají, že nejsou levice, získali pouze 4 poslance, komunisté a sociální demokraté se ani nedostali do Sněmovny a hnutí ANO si své voliče vybírá pouze na základě průzkumu veřejného mínění – takto nějak bychom mohli popsat stav po volbách do Poslanecké sněmovny 2021. Pokud však chcete zůstat v obraze a nepřijít v příštích čtyřech letech o levicové myšlenky, doporučujeme twitterový účet OUT OF CONTEXT ČESKÁ LEVICE.

Rom Jeremy
Rom Jeremy 15.10.2021, 12:44

Vzhledem k tomu, že se do Sněmovny po volbách nedostala v podstatě žádná levicová strana, ale jen pravicová, středová a populistická hnutí, čeká některé z našich občanů velké mrzení. ČSSD bude muset pravicová rozhodnutí glosovat maximálně tak na facebooku, zatímco KSČM na VKontakte. A to je tak trochu málo, protože nebýt vidět v médiích a nezajímat média, to je pro politika tou nejhorší možnou událostí, jež se mu může stát. Nyní se totiž budou muset řešit jiné a mnohem důležitější věci, jako jsou sestavování nové vlády, výměna stráží na důležitých postech atd. Na stranu opozice se tak postaví hnutí ANO společně s SPD, které s tím už tak trochu počítalo.

Ale co levice? Ta ve Sněmovně nebude znít ani ze strany opozice, nicméně to se může v příštích volbách opět velmi rychle změnit. Než se tak (možná) stane, doporučujeme vám projíždět twitterový účet s názvem OUT OF CONTEXT ČESKÁ LEVICE, kde se dozvíte, co současné levicové příznivce v posledních měsících trápí.

Doufáme, že jste pečlivě nahlédli do duše současné levice. A ano, samozřejmě, že nám došlo, že se jedná o parodický účet.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články