fb pixel Pokračování nekorektního kultu: 21. série South Parku nás čeká už příští týden – G.cz
Vyhledávání

Pokračování nekorektního kultu: 21. série South Parku nás čeká už příští týden

Zdroj: south park

Fanoušci oblíbeného animovaného seriálu Městečko South Park se už nemohou dočkat. Ve čtvrtek 14. září se totiž spustí v pořadí již 21. série kontroverzního sitcomu, který každoročně reflektuje politické a sociální problémy tížící naši společnost. K první epizodě z nové série byla tento týden dokonce vypuštěna upoutávka, která naznačuje, že se rozhodně máme na co těšit.

Martin Miko
Martin Miko 15.9.2017, 07:25

21. série začne v polovině září

Tvůrcům Souht Parku opět skončily dlouhé prázdniny a práce na nových dílech jednoho z nejoblíbenějších animovaných seriálů pro dospělé může znovu započít. Ve středu 13. září byl na internetových stránkách webu Comedy Central vypuštěn první teaser na premiérovou epizodu, která nese název Bílí lidé renovují domy.

Vzhledem k tomu, že se seriál vždy zaměřuje na aktuální problémy, tak je vysoce pravděpodobné, že se v 21. sérii objeví ničivé hurikány v USA, jaderné testy ze strany KLDR nebo situace v Kremlu.

Poslední odvysílaná série se věnovala prezidentským volbám a prezidentu Trumpovi, kterého ztvárnila seriálová postava pana Garrisona. Tvůrci seriálu Trey Parker a Matt Stone však připustili, že původním plánem nebylo zaměřovat celou 20. sérii pouze na jednu dějovou linii, a proto se příští série bude věnovat základnímu příběhu o South Parku. „Chceme se děj vrátit zpět přimárně k chlapcům, ale samozřejmě, že aktuální dění ve světě nemůžeme úplně opouštět. Je to svět, ve kterém žijeme,“ prohlásil Trey Parker v rozhovoru o nadcházející sérii.

Cartman opět zazpíval

Na konci srpna vypustili tvůrci seriálu upoutávku na celou 21. sérii vytvořenou ze sestříhaných záběrů ze starých dílů. Ústředním motivem videoklipu je známá píseň z 90. let s názvem This Is How We Do It od amerického zpěváka Montella Jordana, kterou však přezpívala jedna z hlavní postav seriálu, Eric Cartman. Upoutávka se hlavně díky písni stala okamžitě hitem na sociálních sítích. Fanoušci seriálu doslova milují Cartmanův zpěv. V minulosti obhroublého tlouštíka nechali tvůrci zazpívat například Pokerface od Lady Gaga nebo I Swear od skupiny All-4-One. Svůj hlas Cartmanovi propůjčil sám jeden z autorů seriálu, Trey Parker. V České republice postavu Cartmana dabuje Bohdan Tůma.

Trey Parker a Matt Stone jsou však aktivní na více frontách. První zmiňovaný letos propůjčil hlas jedné z postav z kasovního trháku Já, padouch 3. Před třemi lety společně oba tvůrci South Parku vytvořili muzikál Book of Mormon, který se dodnes hraje na světoznámém Broadwayi.

A zde je nové zpracování hororu IT od Stephena Kinga.

Podobné články

Doporučujeme

Další články