fb pixel Poetika zahraje v pražském Rock Café! Buďte díky nám u toho! – G.cz
Vyhledávání

Poetika zahraje v pražském Rock Café! Buďte díky nám u toho!

Zdroj: www.poetikamusic.cz

Proč si zase neužít trochu kultury. Live streamy z Rock Café pokračují! Už dnes v sedm večer vás v rámci projektu "Kultura on air" nenechá v klidu sedět kapela Poetika, jejíž hity slýcháváte na vlnách rádií napříč celým Českem!

Jana Mrákotová
Jana Mrákotová 10.5.2020, 13:21

Poetika je popová kapela z Vysočiny, která se na české scéně pohybuje teprve několik let. Ale dokázala zaujmout a jejich hvězda ale stoupá strmě vzhůru! A hudebníci se toho rozhodně nebojí. Kromě klasických koncertů pravidelně hledají také speciální výzvy. Možná si i vy vybavíte, jak v loňském roce třeba hráli na střeše legendárního obchodního domu Kotva v Praze.

A již dnes, 10. května v 19.00 vám zahrají z pražského klubu Rock Café, kde před nimi stojí jen několik techniků a kamer, a jejich úkolem je roztancovat každou domácnost! Stále nám totiž vládne nový typ koronaviru, a tak si musíme kulturu užívat z pohodlí svých domovů. Ale ono to má také něco do sebe. Tak se v sedm večer nezapomeňte podívat na facebookový profil Géčka. Pěknou zábavu přejeme,

Vystupující i klub můžete navíc podpořit zakoupením virtuální vstupenky zde: http://rockcafe.cz/poetika. A už teď se těště na úterý19.5. Na slovo s Lacem Déczim a Tomášem Poláčkem. A pokud si tyto sva chcete připomenout, tak se podívejte na starší díl talk show (NE)BLÁZNI, kde byl právě Laco Déczi jedním z prvních hostů.

Příjemnou zábavu přejeme! Budete to stát za to a ještě můžete udělat v této nelehké době dobrý skutek.

Podobné články

Doporučujeme

Další články