Pobavte se! Tohle je mentální úroveň typického čtenáře Parlamentních listů – G.cz
Vyhledávání

Pobavte se! Tohle je mentální úroveň typického čtenáře Parlamentních listů

​“Ó barbarství! Ó hovadství!” zakřičel by zoufale Jan Amos Komenský. Naštěstí se toho ale nedožil.

Ivan Brezina
Ivan Brezina 8.3.2017, 10:33

Muž s nickem John Koss komentoval Parlamentní listy takhle:

Mentální úroveň typického čtenáře Parlamentních listů je v tom postu vypreparována až na dřeň. Kdyby John Koss na svůj emoční průjem aplikoval Google, za pět vteřin by věděl, že v článku zmiňovaný pražský kostel sv. Havla nemá s bývalým českým prezidentem nic společného. „Kostel sv. Havla byl založen r. 1234 jako farní kostel Havelského města,“ dočetl by se ZDE. „Ve 14. století byl přestavěn na vrcholně gotickou basiliku. Z té doby jsou boční lodi. Karel IV. věnoval kostelu lebku sv. Havla, jako vzácnou relikvii, kterou získal ve švýcarském klášteře St. Gallen. Sv. Havel (lat. Gallus) byl irský mnich, který působil v oblasti Bodamského jezera. Zemřel r. 650. Je po něm pojmenován kanton a město St. Gallen ve Švýcarsku…“

Muž s nickem John Koss žije v Ústí nad Orlicí a živí se lakováním aut. Vypadá takhle:

Znáte ho někdo? Pokud ano, vyřiďte mu prosím, že my ho blíže poznat netoužíme. Kromě proruských Parlamentních listů totiž na svém FB profilu sdílí i další dezinformační weby, třeba securitymagazin.cz nebo zahranicnieurozpravy.cz. A taky tahle „moudra“:

John Koss imigranty označuje za “uzené opice”. S takovými lidmi se nekamarádíme. Což nám ale nebrání se jim vysmát... A vám taky ne – napište muži s nickem John Koss na profil.

A TADY si přečtěte, proč jsou Parlamentní listy smrdutá stoka.

Podobné články

Doporučujeme

Další články