fb pixel Po Václavu Klausovi módní policie zadržela dalšího českého politika: fashion agenti si ve Varech počíhali na Karlu Šlechtovou – G.cz
Vyhledávání

Po Václavu Klausovi módní policie zadržela dalšího českého politika: fashion agenti si ve Varech počíhali na Karlu Šlechtovou

Karlu Šlechtovou v Karlových Varech módní policie zadržela přímo před zraky její maminky. Menstruace poslankyň je třeba mít pod kontrolou, jinak to dopadá takto + DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Karla Šlechtová zažívá nelehké časy. Před několika dny dostala přes telefon košem od Andreje Babiše, a tak se vyrazila odreagovat na filmový festival v Karlových Varech. Bohužel na zahajovací večer zvolila tak šílený outfit, že ji zadrželi agenti módní policie. Ti měli na Šlechtovou spadeno již dlouho, čekali ale, až ji načapají takříkajíc na švestkách u nějakého opravdu velkého přestupku.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 2.7.2018, 13:10

Spadla klec

Ředitelství české módní policie slaví velké úspěchy. Před měsícem těžkooděnci v padnoucích oblecích na míru zadrželi roky unikající velkou rybu na poli zločinů proti dobrému vkusu Václava Klause. Tento víkend se jim podařilo polapit dalšího zásadního provinilce, někdejší ministryni Karlu Šlechtovou.

Šlechtová, jejíž složka na ústředí módní policie postupně bobtná již dlouhou dobu, se dopustila zásadní chyby během zahajovacího večírku Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary, kam vyrazila s maminkou a oblečená v černých šatech s kombinaci s černými kalhotami.

„Jsme nesmírně hrdí na práci našich agentů. Důkazy proti Šlechtové jsme sbírali dlouho, ale našim lidem v terénu se doposud nedařilo nachytat ženu při zásadním přestupku. Na základě analýzy našich dat jsme předvídali, že právě ve Varech by mohlo dojít k finálnímu přešlapu," řekl nám tiskový mluvčí módní policie Slávek Šmuk.

Outfit, který Šlechtová zvolila, je jakousi večerní variací na kalhoty s letními šaty, která byla přípustná mezi lety 2000 a 2005, a to striktně u mladistvých popových hvězd a pubertálních dívek, které k nim vzhlížely. U dospělé ženy v roce 2018 se už bohužel jedná o zločin.

Šlechtová byla ve Varech zadržena přímo před zraky vlastní maminky, která se dceru pokoušela bránit. Byla ovšem důrazně upozorněna, že to má sama dost nahnuté. Politička nyní čelí obvinění ze zásadního ublížení na zdraví všem, kteří ji v modelu viděli, a to jak živě, tak na fotografii. Oficiální prohlášení z vazby zatím nepodala, její čtyřnohý životní partner Rambohafík se rozhodl celou věc nekomentovat. Koneckonců, je to pes.

Módní policie zase jednou dokázala, že má v České republice své místo a její činnost je více než záslužná.

A tady se podívejte na 5 zvířat, která jsou vhodná jako módní doplněk.

Podobné články

Doporučujeme

Další články