fb pixel Po Roznerovi má Česko dalšího super rečníka: koks s Ringem a další skvělé výroky prezidentského kandidáta Hanniga – G.cz
Vyhledávání

Po Roznerovi má Česko dalšího super rečníka: koks s Ringem a další skvělé výroky prezidentského kandidáta Hanniga

Petr Hannig je starý pán s mnoha životními zkušenostmi. I kokain zkusil, a to dokonce s Ringo Starrem.
Zdroj: TMBK / G.cz

S přibližujícími se prezidentskými volbami jsou jednotliví kandidáti slyšet stále častěji a hlasitěji. Zatímco se většina společnosti dohaduje, jestli vyhraje Zeman, nebo Drahoš, případně Horáček, podle nás by pozornosti neměl uniknout Petr Hannig, muž se skvělými životními zásluhami a ještě lepšími výroky...

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 14.12.2017, 14:31

Hannig na Hrad!

To je pořád samý Zeman, Drahoš, Horáček ,Topolánek, furt dokola. Zbývajících pět prezidentských kandidátů ale také stojí za pozornost. Aktuálně nám do oka padl Petr Hannig, mimo jiné bývalý hudební producent, zakladatel strany Rozumných a muž, jehož kandidaturu podpořil Adam B. Bartoš (který mu mimochodem také radí s virtuálním projevem).

Do soutěže o Hrad ho poslaly poslanecké podpisy, on sám kandidovat přirozeně nechtěl. Hodně totiž fandí prezidentu Zemanovi a skoro v žádném rozhovoru nezapomene opomenout, že je rád, že Zeman, inteligentní muž a schopný politik, znovu kandiduje.

Možná to nevíte, ale Hannig se postaral o vznik jednoho z národních pokladů – byl to právě on, kdo objevil Hanku Zaňákovou, doporučil jí změnit jméno a vymyslel pro ni pseudonym Lucie Bílá. Kromě zlaté slavice ovšem nyní nás Čechy navíc obohatil o vynikající a moudré výroky. Pokud máte dojem, že Petr Hannig je muž osobitých názorů, je to dojem zcela správný. Prezidentem se asi nestane, možná bude za několik týdnů zcela zapomenut, jeho hlášky ale přežijí roky, ne-li desetiletí. Zde namátkou tři nejvýživnější...

1. Kokain jsem zkusil s Ringo Starrem

Ve speciální prezidentské debatě DVTV padla z úst Daniely Drtinové otázka na tělo – zkusili jste někdy drogy? Na to konto se Hannig pochlubil s opravdu hvězdnou zkušeností z dob, kdy fungoval ve Velké Británii jako hudební producent. Jen jestli si to neplete s Ringo Čechem.

2. Migranty poznáte tak, že mluví cizím jazykem

Výrok, který Hannig pronesl během debaty prezidentských kandidátů a dost jasně se tak uvedl. Jeho ultimátní návod na rozpoznání uprchlíka se vám bude hodit – dál totiž Hannig řekl, že „uprchlíci z Německa jezdí utrácet dávky do Česka,“ což je ale podle něj ve výsledku vlastně dobře pro nás.

3. Postoj režimu vůči skupině Ortel připomíná dobu, kdy se dělal hon na Plastic People

Ani nevíme, kde začít – jestli u označení současné společnosti za „režim“ a komunistickou okupaci za „dobu“, nebo srovnání Ortelu a Plastiků. V každém ohledu nešťastný výrok.

Nesmírně se těšíme na to, co se z Hannigových úst dozvíme příště!

A tady se důvěrně seznamte se zbytkem prezidentských kandidátů.

Podobné články

Doporučujeme

Další články