fb pixel Pixar vypustil do vod internetu první exkluzivní trailer filmu Hledá se Dory – G.cz
Vyhledávání

Pixar vypustil do vod internetu první exkluzivní trailer filmu Hledá se Dory

Uplynulo dvanáct dlouhých let, než k nám doplaval první oficiální trailer pro pokračování megaúspěšného animovaného filmu. A tropické rybky budou zase v kurzu.

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 10.11.2015, 18:50

Možná si ještě někteří z vás pamatují, jak přelomovým trhákem byl film Hledá se Nemo.

Roku 2003 se podvodní příběh jednoho rybího táty, který hledal svého potomka, stal nejvýznamnějším animovaným filmem všech dob a vůbec jedním z nejlepších počinů studia Pixar. Oscarový Nemo svými tržbami v kinech sesadil z pomyslného trůnu Lvího krále a deset let po premiéře se vrátil do kin ve 3D. Autoři velmi dlouho slibovali pokračování. A dnes byl vypuštěn trailer druhého dílu, Hledá se Dory, na který se čekalo více než 12 let.

Předběžné datum, kdy film vejde do kin, je červen příštího roku. Pár informací, kromě prvního traileru a plakátu, na kterém je oblíbená zapomnětlivá rybka Dory, už vpadlo na internet. Hledá se Dory by se měla odehrávat šest měsíců po ději prvního filmu, kdy se Dory rozhodne hledat svou pravou rodinu. To potvrzuje i sám ředitel Pixaru, Jim Morris.

"Film se bude odehrávat převážně v Kalifornském institutu mořské biologie, v obrovském akvarijním komplexu, kde se Dory narodila a vyrostla. Setkáte se s novými postavami chobotnice, lachtanů, běluhy a dalších."

S Hledá se Dory se vrátí režisér Andrew Stanton a k snímku se poutají ohromná očekávání. Dabingu zapomnětlivé rybky se znovu ujme Ellen DeGeneres, která vůbec jako první před dvěma lety na apríla potvrdila pokračování Nema. Už teď můžeme bez váhání potvrdit, že půjde o obrovský kasovní trhák. A kdo ví, možná vedle modré rybky časem poplave i zlatá soška Oscara...

A TADY máte článek o nevídaně šikovném psovi, který si i sám dojde pro zmrzlinu.

Podobné články

Doporučujeme

Další články