fb pixel Pervitin, veganství a další 3 způsoby, jak fakt zhubnout – G.cz
Vyhledávání

Pervitin, veganství a další 3 způsoby, jak fakt zhubnout

Chcete vypadat jako světová topmodelka? Zkuste jeden z našich hubnoucích tipů a máte vyřešeno.
Zdroj: Youtube.com

Vánoce se blíží, je potřeba vyprázdnit měchy a na tu sváteční žranici se řádně připravit, abyste si ji mohli užít dosyta, a zároveň se pak v lednu nemuseli nenávidět pokaždé, když se podíváte do zrcadla. Tady je pět zaručených tipů, jak rychle, účinně a bez námahy zhubnout.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 22.11.2017, 11:29

1. Pervitin

Kromě toho, že na perníku zhubnete, toho taky hodně uděláte, hlavně, pokud se živíte jako pisálek nebo copywriter, nápady pak lítají samy. Tím pádem budete mít peníze na ještě víc perníku.

2. Debilní práce

Z ničeho nezhubnete tak rychle a brutálně, jako ze života v neustálém stresu z porad, schůzek, cholerického šéfa a úlisných kolegů. Najděte si práci, která vás bude totálně s*át, a postavičku jedna báseň máte zaručenou.

3. Rozchod

Smutek z nečekaných kopaček od někoho, s kým jste si mysleli, že už to bude takříkajíc na furt, to je ta nejlepší dieta. Plus - až zhubnete, najdete si lepší partii a ta stará bude žárlit.

4. Otrava jídlem

Zejména následný průjem či nepřetržité zvracení z vašeho těla dostanou úplně všechno, čeho je tam nadbytek. Po otravě jídlem se navíc pár týdnů nebudete chtít na žrádlo ani podívat.

5. Veganství

Ultimátní logika - když nejíte nic kromě trávy, nemůžete ztloustnout.

A tady 8 fází hubnutí, kterým se nevyhnete.

Podobné články

Doporučujeme

Další články