Peklo v práci: 7 nejlepších kolegiálních pranků

Jemná šikana na pracovišti kouzelně stmeluje kolektiv.

Tak právě nastalo to, na co jsme se jistě všichni celé svátky těšili – první pracovní den nového roku. Před předčasným duševním zkratem ze stresu a hromad úmorných povinností, které jsme téměř dva týdny házeli za hlavu, nás teď zachrání snad jen náš zdravý odpočinutý rozum. A také kolegové, s nimiž to teď znovu potáhneme od bolestného pondělí až do nesnesitelně dlouhého pátku.

532d6d00536a24fa_3

Tenhle článek ovšem neslouží k tomu, abyste si z těch jediných lidí, se nimiž musíte kvůli platu dýchat společný vzduch, udělali nepřátele na život a smrt. Naopak – chytré a poťouchlé fórky perfektně osvěžují pracovní rutinu a stmelují kolektiv. Vhoďte rukavici do ringu a odstartujte nekonečnou hru bez pravidel. Za dobrý prank přitom nelze pokládat bouchnutí nafouklého pytle za zátylkem vyjukané asistentky. Kreativita, taktika a promyšlená zhovadilost se vždy vysoce cení. Každý okamžik strávený ve vašem zaměstnání pak bude rozehranou bitvou ‚Všichni proti všem‘, s dávkou blaženého adrenalinu a hromadou nekončící srandy.

1. Jemná úprava oděvů

tumblr_n8clderrd31tbawono1_500 tumblr.com Není nic lepšího než sledovat chronického opozdilce, jak letí ke své skříňce a chce se rychle převléct do pracovního úboru. Ještě lepší je pak zmatek v jeho/její tváři, když se nemůže dostat do kalhot. Co to jako sakra...? Inu, malinko jste vypomohli s několika dírami – vlastně se dvěma obzvlášť velkými, do nohavic. Může to být o stupeň geniálnější, když zašijete i zip pod knoflíkem. Čehož si všimne vaše oběť až poté, co půjde o hodinu později na toaletu.

2. Něžný upgrade pracovního prostředí

X1gyZXy imgur.com Pokud jste obdařeni zásobami kancelářských pomůcek a funkční tiskárnou, čas kouzel může začít. Jak se ale píše výše, propracovanost vtípků se cení a dlouhodobé přípravy přinášejí ovoce. Milovník golfu si přeci zaslouží být na greenu i v pracovních dnech – tak mu vypěstujte jeho vlastní trávníček přímo u klávesnice. Věřte, že on vaši lásku a delikátnost, kterou jste na celý projekt vynaložili, rád oplatí.

viralnova com viralnova.com

3. Šoková terapie

Horror v práci nemusí panovat jen při velké uzávěrce nebo Halloweenu. Přímočará krutost je zbytečná a není ani vtipná – když už chcete zahrát tomu druhému na nervy, tak promyšleně. Máte to i s obrázkovým návodem.funny-aprils-fool-office-pranks-12

4. Potrápení velkého nenechavce

rantlifestyle com rantlifestyle.com Společná kuchyňka přímo vyzývá k nějaké diverzní akci. V každém kolektivu se vyskytuje minimálně jeden velkožrout, což nemůžete nechat jen tak, obzvlášť když vám jednou ‚omylem‘ zbaštil sendvič. Není nic lehčího než třeba ‚obohatit‘ kelímek jedlíkovy neslané nemastné hořčice – vyprázdněte obsah do sklenice, kelímek vyčistěte, naplňte podle původní rysku obsahem z veřejného popelníku a zamaskujte hořčicí, kterou jste předtím odebrali z kelímku tak, aby nebylo nic poznat. Papká s ní rád i dobou uzeninu? Párátky ji můžete prošpikovat skrz naskrz. Je to žabomyší práce, ale ten výsledek za to stojí.

coolivator ro coolivator.ro

5. Proč to nefunguje

dailymail co uk dailymail.co.uk Problémy s technikou dokáží slabé jedince vytočit až do extrému – je závada v Matrixu, nebo v člověku samém? Technickému analfabetovi tak můžete udělat velmi jednoduchým způsobem ze života peklo. Izolepa přes čtečku myši? To je trápení, které mnozí nedokáží odhalit ani po několik dlouhých mučivých hodin.

Best_6eea7a_1328720 imgur.com

6. Sváteční čas

theoffice wikia com theoffice.wikia.com Radost nedělají velká gesta, radost můžete přinést i drobností, něžným detailem. Nemáte pro kolegu dárek do nového roku? Darujte mu sváteční náladu! A přitom ukažte, jak perfektně umíte zabalit cokoliv do dárkového papíru. Nebo i průhledné fólie. Ta se zatraceně blbě trhá...

10881393_10205500246091105_1353014379_n Foto z archivu

7. Požehnaná cesta domů

539142_10202251147862438_114119690_n facebook.com; foto: Petr Pedro Kutílek Máte-li dost fólie a trpělivosti, dokážete všechno – i ozvláštnit kolegům jejich všední cestu domů. Vymlouvali se, že s vámi nemohou jít po práci na skleničku, protože tu mají auto? Tak teď už to půjde. A fólie není jediný prostředek, který lze zneužít pro tuto dobrou věc.


imgur.com

A zde máte ještě 11 důvodů, proč je homeoffice to nejlepší na světě a taky několik typů, Jak zařídit, aby v práci nepřišli na to, že máte z uplynulého večera ještě stále pod kůží.


Komentáře

Doporučeno pro vás