fb pixel Peklo na talíři: Velká galerie pokrmů, nad kterými by ohrnul nos i Jirka Babica – G.cz
Vyhledávání

Peklo na talíři: Velká galerie pokrmů, nad kterými by ohrnul nos i Jirka Babica

+ DALŠÍCH 12 FOTEK + DALŠÍCH 13 FOTEK

Ve světě gastronomie existuje mnoho neprobádaných kombinací, které se vymykají všemu poživatelnému, co jste doposud jedli. Na sociálních sítích existují dokonce stránky, které se těmto šíleným kombinacím věnují. Dali byste si například nanuk z těstovin nebo banán ve slanině? Při pohledu na následující galerii jsme si jisti tím, že určitě ne.

Martin Miko
Martin Miko 11.9.2020, 10:29

Dekadence v gastronomii pokračuje

Co takhle vymyslet to nejnechutnější jídlo na světě? O to se na sociálních sítích pokouší hned několik fanouškovských stránek. Tou nejodpornější z nich je pravděpodobně Foods with threatening auras. Ta ve svém popisku tvrdí, že jediným jejím cílem je vytvořit jídlo, které vás má šokovat. To se přispěvovatelům bezesporu daří. S velkou pravděpodobností se musí jednat o psychicky narušené jedince, protože tohle by nedokázal vytvořit někdo normální.

Velké představení nepoživatelných pokrmů na vás čeká v následující galerii. Oproti tomu je například německá kuchyně naprostým gastronomickým nebem. I například Jirka Babica by nad tímto jídlem ohrnul nos. A to už je co říct!

Doufáme, že jste při prohlížení této galerie nic nejedli, jinak vás upřímně litujeme.

Podobné články

Doporučujeme

Další články