fb pixel Párty Hárder bude v kinech od 15+, Lavimu fandím a z Grundzy bude hvězda, vzkazuje Řezník – G.cz
Vyhledávání

Párty Hárder bude v kinech od 15+, Lavimu fandím a z Grundzy bude hvězda, vzkazuje Řezník

Zdroj: Profimedia

Po delší době se nám podařilo zastihnout všestranného tvůrce Martina Pohla, kterého znáte spíše pod rapperským pseudonymem Řezník, a vyzpovídali jsme ho v několika krátkých otázkách. Ty se týkaly především jeho chystaného filmu Párty Hárder: Summer Massacre. Pokračování teenagerské komedie vstoupí do kin na konci června a prý to bude o level výš než první díl.

Martin Miko
Martin Miko 19.5.2022, 10:45

Čau! Před pár dny jste do světa vypustili trailer na pokračování teenagerský komedie Párty Hárd, která nese název Párty Hárder: Summer Massacre. Jaký máte prozatím ohlasy a v jaký fázi je váš novej film aktuálně?

Nazdar! Ohlasy jsou zatím skvělý. Myslím, že se nám podařilo ukázat party vibe a progres v kvalitě a snad i nalákat lidi do kina. Postupovali jsme stejně jako u jedničky, kde ten trailer je vlastně dost mírnej oproti skutečnýmu obsahu. Film je dostříhanej a momentálně se míchá zvuk, barví se obraz a přidávaj se speciální efekty. Samozřejmě mimo to řešíme premiéry, merch a promo.

Tak to rádi slyšíme. Takže to znamená, že se bude jednat o tvůj první film, kterej se objeví v kinech. To bude znamenat, že film dostane ratting R?

Předchozí film Párty Hárd už taky běžel v pár kinech, ale ano, Párty Hárder už je v ofiko distribuci a bude nasazenej všude po republice – i v multiplexech. Myslím, že kdybychom to pouštěli v Americe, tak tam to má Rko jasný, ale u nás nejsou ty pravidla pro věkový omezení v zákoně jasně vymezený, takže je to vlastně na distributorovi, jak si to nastaví. A podařilo se nám to ukecat na 15+. Tak uvidíme, jestli pak budou nějaký stížnosti od pobouřených rodičů – při sledování totiž bude docházet k hromadným ztrátám panenství a panictví, kdy film bude vizuálně i sonicky penetrovat přítomné obecenstvo.

Tak to vypadá, že se konečně v Česku začínaj dělat filmy, který natáhnou mladý lidi do kina. Viděl jsi Fylm Vyšehrad? Ten v sobě má taky dost kontroverzního humoru.

Bohužel neviděl. Ani seriál, akorát trailer. Ale fandím tomu, je skvělý, že na to přišlo tolik lidí. Je vidět, že romantický komedie a podobný píčoviny už netáhnou, tak snad se blýská na lepší časy.

Přesně tak. Možná je to právě tim, že v posledních několika letech tady vznikaj jen sladký komedie pro ženský 40+ a na ostatní cílovky se tak trochu zapomínalo. Zpátky k tvýmu filmu. Můžeš prozradit alespoň náznakem, na co se můžou fanoušci prvního dílu těšit? Odkazuje se nějak na první díl?

Můžou se těšit na podobnej styl, co byl u jedničky. Je tam teda tentokrát o něco víc příběhu, takže to nejsou jenom scénky poskládaný za sebou, ale každá z postav tam prožívá svůj příběh. Objeví se starý známý charaktery a i nějaký camea z mejch starších filmů, ale spíš to pomrkává na první díl, než že by to na tom bylo postavený, je to samostatnej film. Navíc některý postavy sem si schoval na další projekt, takže se tu jenom mihnou.

Podle traileru se lidi budou opět moct těšit třeba na vařiče pervitinu Grundzu, kterej je nejen v Ústí nad Labem známej jako DJ Ghost. Jeho scénky z filmu na mě často vyskakujou na internetu a mají i stovky tisíc zkouknutí. Změnil mu film nějakym způsobem život?

Stal se z něj miláček národa! Byl se mnou na Slavíkovi a hned ho tam vycejtil Godla, kterej mu skládal poklony, že toho udělal strašně moc pro Romy atd. Tohle je teda bohužel jedna z těch postav, který si víc šetřím na další projekt, takže velká změna v jeho životě teprve přijde. Pokud nebouchne ve varně.

Tak to doufáme, že z Grundzy bude v tvym příštím projektu ústeckej Forrest Gump, protože je to bezesporu jedna z nejsilnějších postav filmu. Když bude mít Párty Hárder v kinech úspěch, natočíš trojku, která uzavře trilogii? Dokázal bych si živě představit třeba maturák nebo koleje.

V tuhle chvíli to neplánuju, ale vyloučený to není. Vymejšlim další film ze stejnýho univerza, ale hlavními hrdiny už nebude parta paniců.

Věřím, že se fanoušci už teď nemůžou dočkat tvých budoucích plánů. Závěrem rozhovoru můžeš něco vzkázat fanouškům a divákům, co se chystaj na Párty Hárder.

Vemte partu do kina. Čím víc lidí dojde, tím spíš můžeme natočit ňákou další píčovinu. A díky všem za podporu, díky přispěvovatelům z Donia, byla to neskutečná jízda a za chvíli už vám to konečně budeme moct ukázat!

Podobné články

Doporučujeme

Další články