fb pixel Pánská kotníková obuv: jak ji nosit a s čím ji kombinovat? – G.cz
Vyhledávání

Pánská kotníková obuv: jak ji nosit a s čím ji kombinovat?

Zdroj: Rieker

Chladné dny jsou stále kolem nás a ještě několik týdnů se nás budou držet. Do mrazivého počasí je vhodné nosit odpovídající teplou obuv, která tělo zahřeje. A není pohodlnější obuv na zimu než pánské kotníkové boty. Oříškem ale může být rozhodování, s jakým oblečením tyto boty kombinovat a v jakém stylu se oblékat.

Komerční sdělení 16.2.2023, 12:02

Jak jsme již uvedli, pánská kotníková obuv je nejvhodnější zimní obuví pro muže do chladných a mrazivých dnů. Abyste si mohli vybrat ty, které budou k vám i vašemu oblečení nejvíce sedět, musíte se pořádně rozmyslet a vzít v potaz několik faktorů, podle kterých se budete rozhodovat. Anebo se necháte pohltit světem obuvi a vyberete si náhodně ty, které se vám líbí nejvíce? I to je volba!

Barva kotníkové obuvi je základ

Přiznejte si to. Při výběru obuvi je hlavním rozhodovacím prvkem její vzhled a barva. Přece byste nenosili obuv, která se vám jednoduše nelíbí. Nejen, že byste se v ní necítili dobře, ale časem byste dávali přednost takovým kouskům, které se vám líbí více a pár kotníkové obuvi by zůstal v botníku jen na okrasu.

Prvním bodem, který byste měli při výběru řešit, je jejich barva. Zamyslete se, jakou barvu má vaše zimní bunda nebo kabát, který nejčastěji nosíte - je černý, má nějaký vzor nebo prvek, který by se dal s obuví kombinovat? Zvolený pár by měl alespoň materiálem nebo barvou navazovat na část outfitu, aby se jednotlivé kousky mezi sebou doplňovaly.

A pokud nevíte, vsaďte svůj výběr na jistotu - nikdy nic nezkazíte obuví v neutrálních barvách, jako jsou černé boty, hnědé boty nebo boty v šedé barvě. Při výběru kotníkové obuvi se zamyslete, jestli vybírat i bílé boty, které se zvláště v zimě častěji špiní a budete mít více práce s jejich údržbou.

Kromě toho myslete také na styl a zpracování obuvi - nosíte rádi elegantní styl oblečení? Poohlédněte se po jednoduchých kotníkových botách s minimalistickým zpracováním.

S čím kotníkovou obuv kombinovat?

Obuv již máte vybranou a zakoupenou, ale přemýšlíte, s jakým oblečením nebo s jakým stylem budete obuv kombinovat? Odpověď je jednoduchá, téměř s čímkoliv! Oblékejte si to, v čem se cítíte nejlépe a co se vám nejvíce líbí.

A pokud chcete přece jen poradit, máme pro Vás pár tipů, na které se můžete spolehnout. Ke kotníkové obuvi volte vždy široké kalhoty. A do budoucna nezapomeňte na to, že upnutým kalhotám již ve světě módy dávno odzvonilo!

Nejlépe se hodí k džínám nebo riflovým kalhotám, chybu neuděláte ani s kalhotami v černé, hnědé nebo jiné tmavé barvě. A je pak čistě na Vás, jestli si kalhoty ohrnete a necháte vyniknout kotníkovou obuv, nebo je spustíte až ke kotníkům.

U vrchního oděvu volíte vždy mezi zimní bundou, kabátem nebo jiným teplým kouskem oblečení. Pod něj si můžete vzít jakýkoliv pletený svetr nebo rolák se stojáčkem, čímž skvěle doplníte i širší kalhoty. A pokud neradi nosíte svetry, volte jakékoliv volnější tričko nebo flanelovou košili.

Ještě nemáte svůj pár kotníkové obuvi vybraný? Tak do toho!

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články