fb pixel Online knihkupectví snů s přidanou hodnotou – G.cz
Vyhledávání

Online knihkupectví snů s přidanou hodnotou

Zdroj: https://owlcrate.cratejoy.com/

Vášniví čtenáři a k tomu angličtináři - pojďte blíž!

Veronika Doleželová
Veronika Doleželová 26.2.2015, 08:00

Patříte i vy k lidem, kterým holt studená elektronická čtečka nestačí? My knihomolové si milované knížky hýčkáme - prach na nich v knihovně nesmí ulpívat, každá má svůj obal, při krátké chvíli bychom byli schopni je i srovnávat podle velikosti a barev. Prostě taková příjemná, běžná a nenáročná úchylka, kterou trpí každý náíruživý čtenář.

Protože je to mezi námi knihomoly, ráda se s vámi podělím o naprosto okouzlující projekt, ke kterému jsem se nedávno prosurfovala po vlnách internetu. Snad každý z nás využil služby knižních e-shopů, popřípadě jste si knihu kupovali přes bazar z druhé ruky. Když domů konečně dorazí drahocenný balíček, je to krystalická radost. O to víc mě fascinuje skvělý nápad party lidí - a na první pohled byste řekli, že jsou to naprostí nerdové - kteří společně rozjeli unikátní internetový e-shop OwlCrate.

V čem je OwlCrate unikátní?

1) Každý měsíc vám zašlou jednu knihu.

2) OwlCrate se specializuje na YA, což je žánr young adults románů a novel. Tedy, abyste nebyli zmatení, knihy jako je celosvětově milovaný Harry Potter, Hunger Games, Stmívání, série Divergent a mnoho, mnoho dalších.

3) Vy nevíte, kterou knihu vám v OwlCrate vyberou. Posílají aktuální měsíční novinky.

4) Každý jejich balíček obsahuje tři až pět tématických dárků. Ať už upomínkových ke knize samotné, jako jsou samolepky, záložky, placky, přívěsky, či pár kousků vhodných ke konzumaci. Kdo kdy vydržel číst knížku bez zobání něčeho dobrého? To z OwlCrate činí výjimečný obchod - oni vás totiž chtějí rozmazlovat.

Není divu, že se OwlCrate rozrůstá do celkem široké komunity. Žádný jiný e-shop vám dnes nenabídne tak kouzelně roztomilý balíček. Všechno to stojí měsíčně kolem třiceti dolarů. Můžete si je ale předplatit i na čtvrt nebo i na půl roku. A OwlCrate zasílají své balíčky čtenářské radosti celosvětově.

Tedy stejně jako já teď máte inspiraci, jak si příště udělat malou radost a získat nečekaný přírustek do knihovny - a nebo tu radost udělat někomu jinému. Je tu ovšem jeden háček. Knihy, které OwlCrate posílají, jsou jen v angličtině. Ale to snad už dnes zastaví jen málokoho.

Takže co vy? Přidáte se do téhle kouzelné komunity?

A tady máte pár důvodů, proč je audiokniha mnohem lepší než papírová verze.

Podobné články

Doporučujeme

Další články