fb pixel Oslavujte lásku a zapracujte na tom, aby letošní valentýnské dárky stály za to – G.cz
Vyhledávání

Oslavujte lásku a zapracujte na tom, aby letošní valentýnské dárky stály za to

Zdroj: Pixabay

Oslavit lásku se sice hodí po celý rok, jeden den v roce si o to však říká ještě o něco víc. Dobrá večeře, květina, něco na zub a také dárek, na který milovaná osoba nezapomene. Vypadá takhle podle vašich představ den svatého Valentýna?

Speciální projekt Aktualizováno 14.2.2022, 13:00

Možná nepatříte ke skalním fanouškům svatého Valentýna, nebylo by vám ale nakonec trochu líto, kdybyste si svátek zamilovaných se svým protějškem nedopřáli oslavit? Při pořizování překvapení můžete být maličko sobečtí a vybrat takový, který bude k užitku i vám.

Darujte jemnost

Zamlsat si na dobré čokoládě, to je na Valentýna snad povinné! Na pomoc přichází Milka, odborník na čokoládu. Přináší kombinaci dobroty a symbolu lásky - srdíčka. Lahodné pralinky z alpského mléka s jemnou lískooříškovou náplní ve speciální valentýnské edici potěší všechny zamilované duše.

Sladké překvapení

Překvapte svoji lásku vlastnoručně upečeným dezertem. Dejte si ale záležet na tom, aby byl neobyčejný. Vyzkoušejte třeba kokosovou mouku z řady Nature's Promise od Alberta. Kokosová mouka vzniká tak, že se z čerstvé kokosové dužiny vylisuje olej, dužina se následně usuší a semele na prášek. Mouka má příjemné kokosové aroma, je přirozeně bezlepková a je bohatá na vlákninu, díky které dodá pocit sytosti.

Vášnivé překvapení

Erotická sada pro muže LoveBoxxx Enjoy Yourself bude opravdu obrovské valentýnské překvapení. Potěší hlavně ty, kteří rádi zkouší nové věci a chtějí si užít spoustu rozkoše. Sada obsahuje masturbátor, vibrátor na prostatu, erekční kroužek, anální kolík, erekční smyčku a látkový pytlík.

Relaxace ve dvou

Dopřejte si párový dárek a vyrazte společně do Lázní Velichovky. Valentýna tady oslavíte odpočinkem, relaxací a navíc v krásném prostředí na rozhraní Kladského pomezí a Podkrkonoší. Zvolit můžete jeden z balíčků, který vedle pobytu obsahuje i lákavé procedury. Neláká vás třeba slatinný zábal, aroma masáž, masáž obličeje a dekoltu, hydrojet nebo perličková koupel?

Kouzlete v kuchyni

Ne každý má v dnešní době chuť povečeřet v restauraci a raději si užije jídlo v pohodlí a bezpečí domova. Valentýn si ale romantickou snídani, oběd nebo večeři jednoznačně zaslouží. A tak protějšek překvapte tím, že jídlo připravíte doma, už to samo o sobě bude dárek, nezapomeňte sehnat svíčky a pěkně prostřít. Na snídani třeba vafle s ovocem nebo omeletu, k obědu či k večeři něco, co doma běžně nevaříte. Inspirovat se můžete třeba zde.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články