fb pixel Ortelata pláčou: Vlastenecký kytarista Otík odchází z xenofobní modly. Hnídek hledá nového mistra strun – G.cz
Vyhledávání

Ortelata pláčou: Vlastenecký kytarista Otík odchází z xenofobní modly. Hnídek hledá nového mistra strun

+ DALŠÍ 3 FOTKY + DALŠÍ 4 FOTKY

Vlastenecká kapela Ortel hledá nového hlavního kytaristu. Všechny samozřejmě zajímá, co stojí za odchodem proslulého Oty, který svým vzhledem připomíná postavu z oblíbené české komedie Vesničko má, středisková. Nicméně reakce na tuto novinku jsou výživné a diskutéři hojně řeší, co stojí za výměnou člena kapely.

Martin Miko
Martin Miko 25.5.2020, 12:17

Těžká rána pro kapelu Ortel

Světem sociálních sití proběhla zpráva o tom, že vlastenecká kapela Ortel vyhlašuje konkurz na post hlavního kytaristy. Lidé samozřejmě reagují velice smutně, protože by to znamenalo to, že z vlastenecké modly odejde kytarista Otakar, lidmi přezdívaný Otík. Říká se mu tak, protože na první pohled je v podstatě identickým dvojčetem maďarského herce Jánose Bána, který si zahrál v české komedii Vesničko má, středisková.

Podle hudby kapely Ortel bude novému hlavnímu kytaristovi stačit, když bude znát akordy C, G a Ami, protože kdo si někdy poslechl hudbu kapely Ortel a není úplný negramot, tak poznal, že toho moc umět nemusíte. „Já umím tři akordy, to jsem asi překvalifikovanej,“ stěžuje si jeden z uživatelů Facebooku, který si přečetl lákavou nabídku. S velkou pravděpodobností to vypadá na to, že Tomáš Ortel bude hledat spíše nějakého vlastence po jemné lobotomii a s nenáročnými požadavky.

Mezi hejtry kapely se objevila otázka, jak je možné, že kapelu za poslední tři roky opustili už skoro 4 členové. Možná muzikantům dochází, že hrát buranskou muziku po vesnických kulturácích asi není to pravé ořechové. V minulosti opustil kapelu Adam Karas a Tomáš Baloun a vše bylo podle Ortelových slov kvůli názorovým neshodám.

Zároveň to musíte brát tak, že se vám naskýtá jedinečná příležitost, jak zničit vašemu malému vlastencovi život. V případě, že vaše dítě strávilo pár měsíců v „zušce“, tak má s velkou pravděpodobností mnohem větší hudební vzdělání než celá kapela Ortel, a to včetně jejich zvukaře.

Všichni věrní Orteláci samozřejmě po Oťasovi pláčou, protože se stal důležitou součástí kapely. „Bez Oty to nebude Ortel,“ píše pan Luboš, se kterým více než souhlasíme.

Na internetu se objevila mocná odezva plná laskavého humoru od internetových vtipálků. Na e-mailu tomasortel@email.cz se samozřejmě všichni dozví víc. Nejlepší by bylo, kdyby se do pozice hlavního kytaristy přihlásilo dostatek migrantů, muslimů, židů a vlastizrádců se sponzoringem od Sorose. V případě, že se budete ucházet o toto lukrativní místo v kapele, pošlete nám, prosím, Hnídkovu odpověď. Věřte, že všechny určitě zajímají požadavky od frontmana kapely.

Podobné články

Doporučujeme

Další články