fb pixel Organizace Fight Night Challenge chystá velkolepou show – G.cz
Vyhledávání

Organizace Fight Night Challenge chystá velkolepou show

Zdroj: Pixabay.com

Nově vznikající organizace bojových sportů s názvem Fight Night Challenge si pro fanoušky přichystala netradiční vánoční dárek. V pondělí 27. prosince 2021 pořádá první galavečer, jehož obsazení u nás nemá obdoby. Do akce jdou kromě kontroverzních zápasníků i rappeři, nebo kadeřník. Spojení bojových sportů a šoubyznysu se ve světě těší obrovské popularitě. A tak tento sílící trend poprvé zapluje i do česko-slovenských vod. Setká se zde s úspěchem?

Komerční sdělení 15.12.2021, 05:15

Nový projekt Fight Night Challenge (FNC) vzniká v úzké spolupráci se známým trnavským Spartakus Fight Gymem, jehož hlavní tváří není nikdo jiný než legendární Attila Végh. Právě vítěz Zápasu století, ve kterém porazil Karlose Vémolu, se postará o jeden z hlavních chodů večera. V boxerském duelu s Emanuelem Newtonem se rozhodne o tom, kdo z této trilogie odejde jako vítěz. Ještě z dřívějších MMA dob to spolu mají 1:1 na zápasy.

Ještě předtím dojde na souboj, který dlouho dopředu rozděluje Česko-Slovensko na dva tábory. Patrik Vrbovský, alias Rytmus změří v ringu síly s historicky prvním šampionem reality show Oktagon Výzva, Gáborem Borárosem. Pro něj to bude premiéra mezi šestnácti provazy, zatímco respektovaný rapper si ostrý debut v ringu odbyl v roce 2019 v duelu s hudebníkem Marpem.

Tím to ale zdaleka nekončí. Organizátorům se podařilo vzbudit další várku emocí poté, co byl oznámen boxerský duel mezi Pirátem Krištofičem a Alexanderem Cvernou. Český těžkotonážník s přezdívkou Cverminátor je přitom o více než 30 kilogramů těžším fighterem. Jenže tento zápas rozhodně není dílem náhody. Naopak, pouze podtrhuje celkovou koncepci těchto turnajů, která stojí na obrovské kontroverzi a bizarním složení jednotlivých zápasů. To ovšem přitahuje velkou pozornost a diváckou sledovanost, což si FNC dobře uvědomuje a očekává od tohoto projektu velké věci. Vždyť už na úvodní tiskové konferenci dokonce padaly facky!

Celým večerem budou fanoušky provázet bývalí hokejisté a milovníci bojových sportů Marián Gáborík a Boris Valábik. Poprvé v nové roli se představí aktuálně zraněný Karlos Vémola, jenž bude uvádět jednotlivé zápasy po vzoru populárního hlasatele UFC Bruce Buffera. Tahle akce nabídne zkrátka velkou porci zábavy, o které se bude ještě dlouho mluvit! O tom, jestli bude, či nebude úspěšná, však rozhodnou samotní fanoušci.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články