Opuštěný chlapec z Číny se narodil slepý a bez nosu. Najde rodinu, která ho bude milovat? – G.cz
Vyhledávání

Opuštěný chlapec z Číny se narodil slepý a bez nosu. Najde rodinu, která ho bude milovat?

Čínský chlapec Jay se narodil slepý a bez nosu. Je sám, opuštěný a doufá, že najde rodinu, která ho přijme za svého a bude ho milovat až do konce života.

Eva Levá 27.10.2016, 16:50

V pořadu Podivná těla na stanici TLC uvidíte nejvzácnější a nejzáhadnější diagnózy světa, o kterých ani nevíte, že existují. Seznámíte se s bizarními onemocněními a prožijete dojemné příběhy, u kterých vám ukápne slza.

Zažijete skutečné příběhy a navíc budete svědky toho, jak musí hlavní hrdinové pořadu existovat v dost těžkých podmínkách. Jediné řešení jejich tíživé situace je velmi riskantní operace.

V prvním dílu budete svědky dojemného příběhu čínského opuštěného dítěte Jaye, který se narodil slepý a bez nosu. Chlapec touží po rodině, která ho přijme a dá mu zázemí, které se svým postižením nutně potřebuje.

Uvidíte také muže (60) z Madagaskaru, který cestuje po celé zemi v naději, že najde lékaře, kteří by mu byli schopní odstranit nádor na lebce, který je větší než jeho hlava. Se závažným onemocněním žije totiž od svých 20 let a trpí.

Poslední měsíce mu však nádor dorostl do obřích rozměrů, a tak musí najít pomoc. Vydává se proto pěšky na svou životní cestu za jedinou nadějí – lékaři z charitativní lodě, která právě připlula do vzdáleného města Tamatave.

Uvidíte také muže z Indie, jehož pravá noha váží téměř 100 kilogramů. Jeho přáním je získat elektrický vozík, díky kterému by mohl navštívit místa, která miluje.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu