fb pixel Ondřej Bank má nového kamaráda! V Kitzbühelu ho naučí, jak být jednička. – G.cz
Vyhledávání

Ondřej Bank má nového kamaráda! V Kitzbühelu ho naučí, jak být jednička.

Tento pátek se v Kitzbühelu pojede Hahnenkamm. Závod v rámci Světového poháru ve sjezdovém lyžování, který proslul tím, že je obávaný a zároveň podmanivý. Každoročně narušuje klid a pohodu zdejší, spíše rekreační, lyžařské komunity. Pokud vás sem cesta v nejbližších dnech zavede, mějte při provozování zimních radovánek oči na stopkách. Možná totiž narazíte na známou tvář!

Redaktor
Redaktor 23.1.2020, 17:05

Kitzbühel zaujímá přední příčky na žebříčcích oblíbenosti rakouských ski rezortů. Je tomu tak díky všestrannému zaměření. Na své si přijdou lyžaři, kteří baží po pohodové zimní dovolené, i milovníci extrémních sportovních zážitků. Tento eponymní tyrolský vrchol u zrodu tradičního Světového poháru ve sjezdovém lyžování. Možná až paradoxně se k němu každým rokem upínají zraky komunity sjezdových lyžařů, protože kitzbühelský závod Hahnenkamm proslul jako největší „smrťák“ celého Světového poháru. A kdoví, možná na některé z mnoha lokálních tratí narazíte i na nějakou tu celebritu.

Řeč je samozřejmě o Ondřeji Bankovi, slavném českém sjezdaři, který se na Hahnenkamm znovu a znovu vrací, i přes to, že se tady již několikrát vážně zranil. Než ale nastoupí na sjezd smrti, máte letos unikátní příležitost narazit na některé z decentnějších sjezdovek v doprovodu jistého Jaroslava Pešata. Rodák z Frýdku-Místku bude pro letošek učněm daleko zkušenějšího Banka. „Oooo, co lepšího bych si mohl přát, než s Ondřejem se na Kitzbühel podívat?“ komentoval svůj naplněný sen Pešat, který ale vytrvale pracuje na tom, aby se před nestorem českého lyžařství pěkně neztrapnil: „V prosinci jsem byl už lyžovat v italském Livignu, takže na Světový pohár v Kitzbühelu budu kvalitně připraven.“

Jak se Jaroslavovi podařilo získat si na cestu na jeden z největších eventů Světového poháru A-class parťáka jako je právě Ondřej Bank? Jednoduše – zúčastnil se listopadové soutěže s Tesco a Mastercard, které si pro vítěze připravili exkluzivní pobyt v rakouském městečku. „Máme radost, že jsme díky naší soutěži mohli splnit panu Jaroslavovi jeho velký sen. I v letošním roce máme pro naše zákazníky připravené soutěže o hodnotné ceny,“ dodává Markéta Koptišová Mocová, manažerka finančních služeb společnosti Tesco. Na šťastného lyžníka tak nečekají jen lekce s Bankem, ale spolu se svojí kamarádkou si plnými doušky užijí pobyt ve čtyřhvězdičkovém hotelu a možnost sledovat Hahnenkamm z VIP míst v Mastercard Lounge.

Princip soutěže byl jednoduchý, soutěžící museli v době od 1. 10. do 30. 11. 2019 nakoupit v obchodech Tesco, zaplatit kartou Mastercard a účtenku s autorizačním kódem zadat na webu www.nahorysbankem.cz. Každý týden se navíc losovalo 10 výherců. Každý výherce obdržel celodenní skipass pro 2 osoby do českých lyžařských středisek. Hlavní cenou soutěže byl balíček pro 2 osoby na závody světového poháru v lyžování v Kitzbühelu. Balíček obsahuje dopravu, ubytování v hotelu, místo v Mastercard lounge při závodu nebo lyžování s Ondřejem Bankem.

Pevně věříme, že Ondřej přistoupí ke své nové misi lektora lyžování s velkou zodpovědností, a pan Pešat se do české kotliny vrátí s nově nabytými zkušenostmi a moudrostí, o které se bude moci podělit se svými blízkými při některé z mnoha zimních dovolených. Po tomto zážitku se z něj určitě stane zapálený sportovec!

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články