Okénko televizní zábavy: 5 bývalých televizních hvězd. Kde je jim dnes konec? – G.cz
Vyhledávání

Okénko televizní zábavy: 5 bývalých televizních hvězd. Kde je jim dnes konec?

Bývaly to hvězdy celostátního formátu. Byli slavní, bohatí, krásní, mladí a všemi milováni. Měli peníze, moc, drogy a ženy (muže). Bývali to miláčci národa. Nic ale netrvá věčně a po svých zářných letech na televizních obrazovkách byli nahrazeni mladšími, hezčími a líbeznějšími. Je to koloběh života televizní obrazovky. Současné hvězdy budou rovněž časem nahrazeny, neboť televizní hvězdy mají pouze omezenou dobu spotřeby.

Dominik Landsman
Dominik Landsman 24.9.2018, 14:50

1. Pavel Poulíček

Moderátor televizních zpráv na TV Nova, veselý chlápek s kukučem rozverného školáka s celulitidou na ksichtě, zvítězil celkem sedmkrát ve velmi prestižní anketě Týtý a taktéž moderoval zábavně soutěžně laděný pořad Kolotoč, kam producenti pořadu nabírali soutěžící tak, že jim dali za úkol namalovat na kus papíru kolečko, a pokud dotyčný namaloval místo kolečka například čtvereček, už ho táhli za Poulíčkem, aby si roztočil to kolo štěstí a následně mohl z plna hrdla zakřičet: „Gé, jako Gagarin“, ačkoliv géčko zkoušel neúspěšně již minulé i předminulé kolo.

V té době byl Poulíček na vrcholu a mohl si dovolit všechno včetně účesu podle hrnce.

Jenomže všeho do času – a Pavel Poulíček se musel z televize poroučet. Pořad Kolotoč byl zrušen, jelikož Nově došli debilové z ulice (ze stejného důvodu skončil pořad Do-re-mi a ostatně všechny televizní pořady, kde bylo třeba soutěžících či publika) a ve sportovních zprávách byl nahrazen mladšími, hezčími kolegy, kteří mají hladkou pleť, nagelované vlasy a potenciálně mohou osouložit Lucku Borhyovou, což byl jeden z požadavků u přijímacího pohovoru.

A co se stalo s Poulíčkem? V roce 2010 pracoval pro mediální agenturu Médea, kde měl na starost zajišťovat kvalitní mediální obraz Českých drah. Jakmile byl kvalitní mediální obraz Českých drah pod jeho taktovkou nastolen, vrhnul se v roce 2011 na svou vlastní talk show na televizi Public TV. V roce 2013 pracoval ještě jako ranní zprávař na Frekvenci 1.

Vedle toho je taktéž marketingový a mediální ředitel promotérské společnosti pořádající golfový turnaj série European tour. Na televizi Golf channel rovněž moderuje golfové přenosy.

2. Martin Severa

Bývalý zprávař číslo jedna televize Nova, který měl knírek tak hustý, že by se dal krájet, byl svého času sexsymbolem našeho malého českého rybníčku. Čtyřikrát vyhrál cenu Týtý a spolu s Evou Jurinovou vytvořil moderátorský tandem předčítačů ze čtečky, který miloval celý národ.

No a potom z Novy odešel a bylo po kariéře sexsymbolu. V roce 2000 krátce působil na televizní stanici TV3.

V roce 2002 – 2005 zastával funkci tiskového mluvčího ministerstva zemědělství, načež to dotáhl až do TV Metropol a TV Pětka, kde měl své pořady. Následně v roce 2013 moderoval pořad Na vrcholu na Tip rádiu.

Býval rovněž předsedou českého kulečníkového svazu. Dneska se věnuje převážně svým koníčkům, mezi které se řadí jízda na kole, dobré víno a pěstění knírku.

3. Eva Jurinová

Bývalá zprávařka TV Nova, kde zářila po boku Martina Severy a později Zbyňka Meruňky a která jako jediná žena televizního světa dokázala ve čtyřiceti letech vypadat na padesát, po odchodu z televizní obrazovky nedopadla špatně. Od roku 2000 až do roku 2011 pracovala jako tisková mluvčí fakultní nemocnici v Motole. Stejně jako Martin Severa se krátce mihla v roli moderátorky v TV Pětka, TV Metropol a nebo Tip Rádiu.

Snažila se dostat do Europarlamentu nebo do Senátu za stranu Republika, takže je jasné, že se nikam nedostala.

Jakmile opustila perspektivní stranu Republika, kandidovala jako nestraník v komunálních volbách do zastupitelstva obce Sadská, kam už se konečně probojovala. Od listopadu 2014 je tak starostkou obce Sadská.

Spolu s manželem vlastní agenturu JURI-STYL-Média a ještě si střihla melouch, kdy namluvila veškerá hlášení na lince B Pražského metra.

4. Ján Zákopčaník

Bývalá rosnička české televize, vzezřením a vystupováním člen náboženského kultu, který si nechal patentovat slunce a duši a je ochoten se za svůj patent soudit, odešel z televizních obrazovek v roce 2005. Co dělal potom? Potom se začal věnovat letecké meteorologii, kde působí dodnes. Nic skandálního ani pobuřující se od Jána snad ani čekat nedalo. Až náš svět zasáhne hněv boží a přijde den zúčtování, bude to právě Ján, který jako první ve svém obřadním rouchu nastoupí na kometu a odletí do lepšího světa. Do té doby si bude žít svůj sen u letecké meteorologie.

5. Zuzana Bubílková

Bývalý pohůnek Miloslava Šimka, která měla za úkol být trapná (což, jak se později ukázalo, nemusela předstírat), aby si z ní mohl Šimek dělat prdel, to po jeho smrti neměla lehké. Pokusila se sice pokračovat v pořadu „Politické harašení“, který v podstatě stál a padal pouze na Šimkovi, avšak byl to pokus marný. Zde se ukázalo, že dělat satirický pořad plný humoru nejde s někým, kdo není vtipný a satiru neumí.

Na začátku roku 2008 se vrátila na ČT1, kde spolu se Šimkem začínala, do pořadu „Co týden vzal“. Po půl roce její pořad zrušili, a tak po ní sáhla televize Barandov, kde se na nějaké zábavné, zajímavé a nadčasové pořady nehraje. Zde působila do roku 2013. Posléze zkusila své štěstí jako moderátorka v TV Šlágr. Po šlágru byl dalším logickým krokem v jejím volném kariérním pádu její vlastní pořad „BUBU show a kamarádky“ na TV Regina. Pokud ještě existuje něco horšího, než je TV Regina, můžeme v tom Zuzanu Bubílkovou v nejbližší době očekávat se jejím, jak břitva ostrým, satirickým jazykem, jak srší humorem a vykrádá vtipy Šimka.

A zde si přečtete o legendárním opilcovi Čurdovi, který byl překonán v opilosti.

Podobné články

Doporučujeme

Další články