9 důvodů, proč je lepší, když holka nechlastá – G.cz
Vyhledávání

9 důvodů, proč je lepší, když holka nechlastá

Zdroj: reprofoto Youtube.com

Na ožralou holku není moc hezký pohled. Obzvlášť, když se takhle ‚upravuje‘ pravidelně. Dámy, tady je 9 důvodů, proč pověsit vrcholové kalení na hřebík.

Elsa K.
Elsa K. 14.3.2018, 14:50

1. Když holka nechalstá první ligu, tak neskutečně ušetří...

Pivo stojí tři pětky, ale tím většina slečen opovrhuje. Long drinky a koktejly vyjdou podstatně dráž. Zdaleka ne každá holka má s sebou podržtašku, který jí drinky ochotně platí. Místo panáků, které prolijete hrdlem, byste si mohly užít parádní dovolenou nebo koupit 96. kabelku.

prachy(femalebreadwinners.com)

2. Je mnohem přitažlivější pro opačné pohlaví

Vykalená frajerka připadá sexy možná tak sama sobě. Vulgární děvče s dírou na punčoše a rozmatlaným makeupem neoslní ani bezdomáče.

y

3. Neztloustne

Alkohol sám o sobě je kalorická bomba. Můžete nežrat a trápit se ve fitku, ale když obvečer vymlasknete pár vodek s Red Bullem, přijde veškerá snaha vniveč.

tloustnutí(youqueen.com)

4. Není blbá

Chlast požírá mozkové buňky rychlostí světla. Přestože pánové hodnotí přitažlivost spíše vizuálně, verbální kontakt nemilosrdně následuje. A to se pak zásoba funkčních buněk celkem hodí.

5. Deprese, hysterie a další hrozby odkráčí minimálně za roh

Alkohol vyvolává poruchy nálady i u lidí, kteří žádné jiné duševní problémy nemají. Z hlediska fungování mozku se to dá snadno vysvětlit. Působky dobré nálady se při ovlivnění alkoholem vyplýtvají, navíc dojde ke zhoršení vnitřního prostředí těla,“ říká odborník na slovo vzatý, primář MUDr. Karel Nešpor z Psychiatrické léčebny Bohnice. Je také potřeba zdůraznit odlišnosti ženského a mužského těla. Ženské tělo má větší zastoupení tuků, menší játra, nižší obsah vody v těle a méně aktivní alkoholdehydrogenázu v žaludku. Žena se rychleji opíjí a déle opilá zůstává. Rychleji dochází k jaterním onemocněním a problémům s vysokým krevním tlakem. Ve hře je i rakovina prsu, snadnější zlomení kostí a především zmiňovaný rozvoj duševních onemocnění.

deprese

6. Nehrozí, že začne i fetovat

Často slýcháme, že marihuana je přestupní stanicí k tvrdým drogám. Nikdo ale nepoukazuje na to, že alkohol je minimálně výchozí zastávkou. Navíc ženy mají při nadužívání alkoholu tendenci přibrat do party i další "omamovače", jako například analgetika a hypnotika. Na party se také – se zábranami staženými na půl žerdi – hůř odmítá lajna koksu od nadrženého dealera. K jedné závislosti se druhá nabalí tak nějak mimochodem.

drogy

7. Neprobudí se ráno vedle vlastní noční můry a nebude si muset uříznout ruku

8. Bude hezčí...

Unavená, šedá, vrásčitá pleť, popraskané rty, suché nebo naopak mastné vlasy a kruhy pod očima, na kterých by se mohly opice houpat? To byl zas flám století. Jeden z miliónu...

amy1amy2

9. A spokojenější

Tohle sice platí pro obě pohlaví, ale většina problémů, které chcete alkoholem „vyřešit" (nebo aspoň vyzmizíkovat), se v kocovině pocitově nafoukne do obřích rozměrů. A vsadíme boty, že pár vám jich způsobil i poněkud akčnější životní styl (nemyslíme sport a cestování). Pokud nebudete víkendy trávit ve sklepeních se sklem v ruce, otevře se vám nepřeberné množství atraktivnějších možností.

x

A tady 15 vět, které říkáme v opilosti, i když bychom neměli.

Podobné články

Doporučujeme

Další články