10 důvodů, proč je skvělé mít psa – G.cz
Vyhledávání

10 důvodů, proč je skvělé mít psa

Mít psa je boží.

Markéta Lukášková
Markéta Lukášková 30.6.2014, 16:00

1. Miluje vás

Bezpodmínečně, absolutně a napořád. Jakmile je jednou váš, je váš až do smrti. Je to nejvěrnější druh, co by za vás položil život.  

2. Hřeje

funny-dog-on-head Foto: tlyfe.com Jsou to chodící kamínka, co slouží jako hřejivý polštářek.  

3. Mazlí se

Když nikoho jiného nemáte, pes skvěle zastane funkci mazliče. Umí vycítit vaši náladu a přitulit se k vám ve chvíli, kdy to fakt potřebujete nejvíc.  

4. Vyslechne vás

Psovi můžete říct cokoliv. Nikomu to nevykecá.  

5. Dělá, co po něm chcete

uiu Ať už ho denně cepujete na cvičáku nebo máte výcvik spíš na salámu, základní povely nakonec zvládne každej. A dělá všechno, co po něm chcete. Pokud teda nemáte v ruce jídlo.  

6. Naučí vás starat se

Jojo, najednou je třeba myslet i na někoho dalšího než jen na sebe. Jestli má co jíst, co pít, kdo ho bude o víkendu hlídat a jestli byl dostatečně dlouho venku. Zajímavá zkušenost!  

7. Naučí vás chodit ven

iuz Do vašeho života náhle vstoupí pravidelné procházky, výlety, pobyty v parcích a v lese. Pes potřebuje pohyb a tak vás to rozhejbe taky.  

8. Přinutí vás vstávat

Najednou prostě nemůžete ráno zůstat v posteli a vstát až odpoledne. Psí kámoš potřebuje ven. I když prší. I když máte horečku. I když je venku tma a mínus 30.  

9. Je pořád happy

opp Psi nebývají smutní. Jsou pořád připraveni na to bavit se, skákat, pobíhat a blbnout.  

10. Daj se na něj balit lidi

Pokud máte pěkného psíka, pravděpodobně na něj budete snadno balit lidi. „A co to je za rasu?“ „A jak se jmenuje?“ „A můžu vás pozvat na drink?“   10 důvodů, proč je na houby mít psa, se dočtete zde A proč jsou kočky ještě lepší než psi, najdete zde.
TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články