fb pixel Odpočívejte a dopřávejte si. Letní počasí je tady, tak si ho užijte – G.cz
Vyhledávání

Odpočívejte a dopřávejte si. Letní počasí je tady, tak si ho užijte

Zdroj: pixabay.com

Díky již takřka letnímu počasí posledních dní se můžeme těšit z grilování, posezení s přáteli na zahrádce, courání přírodou a nějakého toho dobrého drinku. Léto už je za dveřmi.

Speciální projekt 9.5.2022, 07:30

Než se nám začne diář plnit podvečerními a víkendovými aktivitami, udělejme něco pro sebe, ať jsme na nadcházející letní sezónu fit a ve formě.

Dokonalý styling

Muži mohou svůj vzhled pro nadcházející letní sezónu ovlivnit i díky novince od Braunu. Zastřihovač na tvář a tělo Braun Series X „vše v jednom“ byl navržen tak, aby dokázal zkrotit vousy a chloupky snadno, rychle a pomocí jediného přístroje. Jeden přístroj tak zvládne nejen holení, ale i zastřihování a styling přesně podle vašeho gusta, jedinečnosti a stylu. Strojek disponuje technologií 4-D Blade – čtyři aktivní zastřihovací prvky se dvěma středovými holicími zónami a dvěma bočními zastřihovači zajistí pohodlné a rychlé oholení. Efektivní a rychlé zastřižení zajištuje oboustranný hřeben, který chloupky a vousy zastřihuje v obou směrech.

Mužná síla

ProMan Plus je to pravé pro muže. Pomáhá jim udržovat hladinu testosteronu a svalové hmoty a je ideální pro ty, kteří si chtějí udržet svou mladistvou energii a mužnou sílu, chtějí podpořit celkovou výkonnost a dodat si energii. Skládá se z kombinace dvanácti pečlivě vybraných látek, například extraktů z ženšenu pro podporu vitality, z damiany stimulující sexuální výkonnost, z rozchodnice pro lepší zvládání stresu a fyzického napětí.

Přírodní energie

Únava, vyčerpání, ospalost. Cítíte toto na jaře každý den? Tak vsaďte na sílu přírody, konkrétně minerálů, které vám s vyčerpáním pomohou. Energii vám dodá třeba topaz, akvamarín, turmalín či achát, spolehnout se můžete také na hematit, tygří oko nebo magnezit. Volit můžete pánský šperk s minerálem nebo si pořídit minerál do ruky, který můžete mít neustále u sebe.

Jako ve Španělsku

Uspořádejte si doma hostinu a pochutnejte si na dobrotách, které si možná dopřejete v létě na dovolené. Exkluzivně v obchodech Albert seženete mix tapas. Malé chuťovky ve španělském stylu z prvotřídních surovin jsou perfektní na posezení s rodinou či s přáteli. Připravte si třeba bio rajčata s provensálskými bylinkami, olivy nocellara s rozmarýnem a pepřem či goudu a nezapomeňte na exkluzivní krájený lanýžový salám s parmezánem.

V pohodě do plavek

Znáte ten moment, kdy se po dlouhé zimě máte převléknout do plavek a vůbec si nejste jistí, že máte chuť vystavovat na veřejnosti své tělo? Udělejte letos vše proto, abyste se té chvíle nemuseli děsit. Kompletní 30 denní redukční servis 3x Dietal + 1x Linier strong je sada doplňků stravy pro intenzivní hubnutí ve dne i v noci. Před každým hlavním jídlem užijete Dietal a po jídle Linier.

Dejte sbohem stresu

Někdy stačí málo a odpočinete si víc, než kdybyste prospali celý týden v kuse. Pobytové balíčky Lázní Velichovky 1897 jsou přesně tím, co k pořádnému odpočinku potřebujeme. Tamní Wellness pobyty vám pomohou zapomenout na stres. Zahrnují relaxační procedury pro uvolnění a zklidnění těla i mysli.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články