fb pixel „Očkovaní šíří spike protein, který může způsobit smrt“ aneb internetové bludy, které šíří vaše máma i babička – G.cz
Vyhledávání

„Očkovaní šíří spike protein, který může způsobit smrt“ aneb internetové bludy, které šíří vaše máma i babička

+ DALŠÍCH 5 FOTEK + DALŠÍCH 6 FOTEK

Internet je místo, na němž se dozvíte spoustu věcí, které jste vlastně ani vědět nechtěli. Všichni odpůrci očkování navíc zažívají zlaté časy, protože se lidé v jejich okolí snaží být odpovědní, a proto se objednávají na vakcinaci. I díky těmto nelhostejným jedincům klesají čísla nakažených a situace se znovu vrací do normálu. Pak jsou tu ale šílenci, kteří si myslí něco jiného. I ti mají volební právo a také sociální sítě....

Martin Miko
Martin Miko 7.6.2021, 14:23

Češi šíří bludy o očkování

Věděli jste, že všichni očkovaní jedinci šíří nebezpečný spike protein, který může neočkovaným lidem způsobit smrt? A věděli jste, že po očkování můžete ztratit víru v Boha? Lidé věří a šíří všemožné věci a bohužel tato postfaktická doba tomu všemu ještě více nahrává. Dezinformátoři mají žně, i když statistiky a čísla hovoří naprosto opačně. Díky očkování se počty nakažených neustále snižují a v případě, že to takhle půjde dál, vytvoříme si kolektivní imunitu, díky které budeme opět navštěvovat velké hudební festivaly a žít znovu normální život jako před pandemií.

V následující galerii pochopíte, co jsme měli na mysli těmi šiřiteli bludů. Očkovaní lidé jsou podle některých našich občanů čiré zlo, jež šíří negativní vlny, bluetooth a smrtelné spike proteiny.

Po přečtení tohoto moudra jsme si museli dát panáka v pracovní době, protože to jinak nešlo. Nevěřte dezinformátorům, ale číslům a faktům. Věřte, že svět tak pro vás bude o 100 % lepší místo.

Podobné články

Doporučujeme

Další články