Obdivuhodné: Češi jsou větší náckové než Němci

Obrázek uživatele Dominik Landsman
11.2.2016, 11:02

O víkendu se konala v Německu v Drážďanech demonstrace hnutí Vlastenečtí Evropané proti islamizaci Západu (Pegida), která, podle Německého tisku, nenaplnila očekávání, co se týče účasti.

Účast byla prostě a jednoduše nízká. Na to, že jsou Drážďany kolébkou Pagidy, je to jeden velký propadák. Oproti očekávaných patnácti tisícům protestujících dorazila zhruba polovina. Navíc na shromáždění nedorazil zakladatel hnutí, Lutz Bachmann, který se omluvil pro nemoc. Zřejmě si při odchodu z domu poranil chodidlo, když šlápnul na svastiku volně pohozenou na podlaze svého domu.

Na pozadí tohoto neúspěchu se tyčí do výšin Pražská demonstrace proti islámu. Nejen, že se účast pohybovala mezi třemi a pěti tisíci (čísla se podle různých zdrojů liší) vlastenců a správných občanů, ale rovněž akci provázely agresivní potyčky, jak se na podobné seskupení sympaťáků sluší a patří.

Navíc, jako bonus, proběhl v sobotu večer útok na Autonomní sociální centrum Klinika, které se mimo jiné angažuje v pomoci imigrantům. Na toto centrum zaútočilo zhruba dvacet gentlemanů v kuklách, házeli do oken zápalné lahve a jednomu nájemníkovi rozbili hubu. Takové vlastenecké nasazení a tah na branku nám mohou Němci leda závidět.

Co by na to řekl Hitler?

Jak je to možné? Jak se to mohlo stát? Jak to, že Němci prohrávají v náckovství s Čechy na plné čáře? Hitler se musí obracet v hrobě, když vidí, že malý hrdý národ, který má na svém území pár desítek imigrantů zamčených v táborech a běžný občan té země muslima na živo v životě neviděl, je v tomto ohledu před Německem, které se potýká s milionem muslimů, o tolik napřed.

Možná nad tím mávnete rukou a řeknete si, že poválečná nálada donutila Němce v sobě toho nácka potlačit a zadupat, jelikož cítili vinu za zvěrstva druhé světové války, ale že až takhle?

Ano, můžeme se dmout pýchou. Porazili jsme Německo. Češi jsou větší náckové než Němci a to je dobře. My ten islám odsud vyštípeme. Ty hordy lítých čmoudů, kteří se k nám hrnou po jednotkách ve snaze změnit celou kulturu a nastavit věk Alláha a samozřejmě nám znásilňovat ženy, děti i psy (včetně pejskařů).

Samozřejmě, že spoustu z vás napadne, že jsem zasraný sluníčkář a vlastizrádce a člen Pražské kavárny, který by měl viset, ale to jste to všechno špatně pochopili. Já jsem projevil nefalšovaný obdiv. Obdiv nad tím, jak malý český člověk porazil hrdého Němce a to v oboru, ve kterém Němec neměl ve světě konkurenci.

A TADY se můžete podívat na rozhovor s teplými nácky z Ruska.


Komentáře