fb pixel O den vtipnější únor: Velká galerie satirických koláží, která vás pohladí na duši – G.cz
Vyhledávání

O den vtipnější únor: Velká galerie satirických koláží, která vás pohladí na duši

+ DALŠÍCH 10 FOTEK + DALŠÍCH 11 FOTEK

Prodloužený únor je skoro za námi a opět to stálo za to. Povedlo se nám zakázat HHC, jenže je to tak trochu k ničemu. Kdybychom totiž už dávno povolili THC, tak by k tomuhle nemuselo nikdy dojít a mohli bychom řešit důležitější věci. Lidovcům se však legalizace moc nelíbí, protože jejich strana přemýšlí zhruba jako lidé v 19. století. Stalo se toho však mnohem víc a netýká se to jen prolhaného Bendiga.

Martin Miko
Martin Miko 28.2.2024, 05:04

Vainovy únorové koláže

Zdá se, že únor v lidech probudil aktivitu a dělo se toho mnohem víc než obvykle. Kromě řešení přihlášek na střední školy byly noviny plné Putinova rozhovoru s Tuckerem Carlsonem, Veroniky Žilkové, která se pustila do ministra Rakušana a hlavně zemědělců, kteří se během jednoho krásného dne rozhodli ucpat naši milovanou Prahu. Jenže ucpat Prahu není jen tak. To většinou zvládnou sami Pražáci a mnohem lépe. Nakonec se stejně ukázalo, že prospěcháři a proruští rozvraceči si chtějí celou zemědělskou demonstraci ukrást pro sebe. Překvapení...

Nejvíc však únorem zahýbal zpěvák Jan Bendig, který si podle všeho svou kauzu s posypáním mouky zinscenoval sám. A taky za to dostává od médií a internetu patřičnou bídu. U všeho samozřejmě byl i náš dvorní kolážista Vain, tak si vychutnejte jeho tradičně vtipné koláže.

A nezapomeňte, že máme přestupný rok, takže únor bude o den delší.

Podobné články

Doporučujeme

Další články