fb pixel Nový pražský festival Audio Zoo spojí v červnu velké hudební značky – G.cz
Vyhledávání

Nový pražský festival Audio Zoo spojí v červnu velké hudební značky

Otevřete klece a vypusťte Audio Zoo! Nový pražský festival nabídne v červnu spojení mnoha žánrů hudby elektronického spektra. Za víkendovým festivalem stojí organizační tím festivalu Let It Roll, který pro tuto příležitost spojí síly s klubem ROXY, Cube Events, Devastatorem nebo Smackem. První ročník nabídne vstup zdarma a představí čtyři venkovní a vnitřní stage s více než osmdesáti zahraničními i českými umělci.

Redaktor
Redaktor 6.12.2019, 16:18

Festival se odehraje poslední červnový víkend 26.- 27. 6. 2020 na Výstavišti v Holešovicích. Pro vstup zdarma se stačí zaregistrovat na webu .

Audio Zoo si klade za cíl spojení fanoušků mnoha žánrů elektronické hudby. Jednotlivé styly budou rozprostřeny na indoor i outdoor pódia. Hlavní stage bude po celé dva dny ve znamení headlinerů napříč žánrovým spektrem. První žánrová stage poskytne na jednu noc zázemí vyznavačům rychlejších a tvrdších stylů v podobě Devastator programu zaměřeného na hardcore a hardstyles. Druhý den zde převezme štafetu v tempu drum and bassu Let It Roll. Do tónů techna zabalí třetí stage nejdříve projekt Cube, který pak v sobotu v podobném žánrovém zaměření na techno a house vystřídá Roxy. Ze čtvrté stage bude pak oba dny znít grime, rap a hip hop v pod záštitou Smacka.

Návštěvníky čeká pravá hudební divočina a volnost za hranicemi stereotypu, obojí pod širým nebem i v halových prostorách. Tohle Praha ještě nezažila!

Kompletní informace najdete na webu www.audiozoo.cz nebo Facebookové události.
Video teaser: www.youtube.com/watch?v=92CaWwkqGuM

O pořadateli festivalu:

„Beatworx je promotérská společnost zabývající se pořádáním hudebních festivalů a akcí zaměřené na elektronickou hudbu. Drum & bass, harder styles, techno, hip hop či EDM.“ Další akce pořádané společností patří například Imagination Festival, Outdoor Rave, Hospitality Prague, nebo Drop That.

Představení partnerů festivalu:

ROXY PRAGUE

Legendární klub Roxy pomáhá místní elektronickou scénu úspěšně formovat déle než dvě dekády. Dnes je to jeden z nejvyhlášenějších klubů v Praze a celé České republice a značka se zaslouženou reputací ikony české hudební scény.

CUBE EVENTS

Projekt CUBE se v posledních letech těší čím dál větší popularitě. Známý je nejen svojí kvalitní produkcí, ale mimo jiné také svojí nezaměnitelnou atmosférou eventů pořádaných na neobvyklých místech Prahy a širšího okolí. Tým pořadatelů zvládá zprostředkovat unikátní akce na lodích, v kapli nebo třeba v pekelných dolech.

LET IT ROLL

Let It Roll začal na začátku milénia jako série klubových akcí a během let mnohonásobně narostl do světových rozměrů. V roce 2008 se změnil v čistě outdoorovou akci a nyní je největším drum and bassovým festivalem na světě. Kromě České republiky organizuje pod svou hlavičkou akce také v Polsku, Anglii nebo například Austrálii, a stále roste.

DEVASTATOR

Devastator již několik let zastupuje všechny fanoušky tvrdších stylů elektronické hudby. Za pouhých pár let se vyvinul z klubu do akce, která má mnoho různých tváří. Nejznámější je Devastator Hall, největší halová akce čistě pro fanoušky Harder Styles v České Republice. S Devastator stagí se můžete setkat taky například na Imagination Festivalu či Beats For Love.

SMACK ONE

Smack One je dlouhodobě nejvýraznější postavou na české Grime/Hip-Hop scéně. Na scéně se objevil v roce 2005 jako člen skupiny MCs “Iscream Boyz”, později hostoval na rádiu Spin vlastní pořad “Iscream Show” a v roce 2013 založil vlastní vydavatelství Archetyp 51. Má na svědomí 5 mixtapů, 5 studiových alb a nespočet vyprodaných shows napříč celou Českou republikou, v letech 2014 a 2015 získal cenu Anděl v kategorii Hip-Hop, a spolupracoval s britskými hvězdami žánru Grime jako například Marger či P-Money.

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články