Nová série Temného případu má první upoutávku: láká na oscarového Mahershalu Aliho a mizející děti – G.cz
Vyhledávání

Nová série Temného případu má první upoutávku: láká na oscarového Mahershalu Aliho a mizející děti

+ DALŠÍ 1 FOTKA + DALŠÍ 2 FOTKY

Po propadáku jménem druhá série Temného případu fanoušci detektivního seriálu už ani nedoufali, že by mohla přijít další řada. HBO se ale rozhodlo zkusit to ještě jednou, a tak se v lednu 2019 dočkáme nového detektiva řešícího nové záhady. Teď navíc vyšla první upoutávka, která slibuje napínavou podívanou.

Kateřina Horáková
Kateřina Horáková 27.8.2018, 10:51

Nový temný případ

Pokud jste se v roce 2014 zamilovali do seriálu True Detective, v českém překladu Temný případ, byli jste pravděpodobně (stejně, jako obří dav dalších fanoušků) dost zklamaní z toho, jak nezajímavá a slabá byla druhá série. Sklidila tak špatné kritiky, že se dlouho zdálo, že žádná další řada nebude. Televize HBO se ale rozhodla to risknout a jít do toho potřetí.

A tak tu teď máme první upoutávku na Temný případ 3 a s ní i datum premiéry - leden 2019. Oč půjde tentokrát? Hlavní postavu, arkansaského detektiva Wayna Hayse, ztvární Mahershala Ali, který získal Oscara za vedlejší roli v dramatu Moonlight.

Podle traileru, který slibuje atmosféru pobodnou té z první série, bude detektiv Hayes vzpomínat na případy zmizelých dětí, které řešil v 80. letech. Učitelku, která mu tehdy pomáhala, bude hrát Carmen Ejogo (Alien: Covenant), Hayesova syna si střihne Cyborg z Ligy spravedlnosti, herec Ray Fisher. Oficiální synopse slibuje "příběh hrůzného zločinu a desítky let nevyřešen záhady, který se odehrává ve třech časových obdobích".

Režírovat měl původně Jeremy Saulnier, autor detektivek Blue Ruin a Green Room, pro časovou tíseň ho ale musel nahradit Daniel Sackheim, který stojí za několika epizodami Hry o trůny a Walking Dead. To zní slibně, co?

A tady 10 českých seriálů, které jste pravděpodobně sledovali v devadesátkách.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu