fb pixel Nová dimenze nákupů v Česku: Nyní si můžete objednat nákup na horskou chatu i k jihočeskému rybníku – G.cz
Vyhledávání

Nová dimenze nákupů v Česku: Nyní si můžete objednat nákup na horskou chatu i k jihočeskému rybníku

Tesco Zásilka
Zdroj: Tesco

Služby online nákupů se dostávají na svůj vrchol a vy si díky tomu můžete objednat nákup kamkoliv po Čechách chcete. Nová služba nabízí výběr z téměř 4 000 produktů a doba doručení se pyšní dvěma dny. A cena, tak ta je fixní a více než férová!

Komerční článek
Komerční článek 24.7.2020, 12:42

V nové službě Tesco Zásilka můžete vybírat z široké nabídky trvanlivých potravin, drogérie, nápojů, potřeb pro děti a domácnost či krmiva pro domácí zvířata přes webové stránky Tesco Online nákupy. Objednávka je následně zabalená do balíku a doručena kurýrem nejpozději do dvou pracovních dnů kamkoliv si po Čechách budete přát, mimo aktuální rozvozové oblasti Tesco Online nákupy.

Průkupník online nákupů

Tesco je v Česku průkopníkem online nákupu potravin. Služba Tesco Zásilka zákazníkům pomůže ušetřit značný čas tím, že přináší výběr a sortiment menší prodejny na kterékoliv místo v České republice. Společnost Tesco uvedla na trh službu Tesco Zásilka poprvé letos v dubnu v podobě předem připraveného balíčku nezbytných trvanlivých potravin a hygienických potřeb ve snaze pomoci zákazníkům, pro které bylo obtížné se dostat do obchodů a nakoupit si. Nyní službu zdokonalila a připravila nabídku trvanlivých potravin a potřeb pro domácnost tak, aby co nejlépe vyhovovala potřebám zákazníků.

Proč zkusit Tesco Zásilku

„Mezi hlavní výhody služby Tesco Zásilka patří stejná cena produktů jako v kamenných obchodech Tesco, snadné a pohodlné objednání pro každého, dostupnost v celé České republice a možnost objednat nákupy nejen sobě, ale například svým rodičům žijícím na vesnici, nemocným příbuzným či jako dárek přátelům, které nemůžete navštívit,“ vysvětluje Patrik Dojčinovič, výkonný ředitel Tesco pro ČR.

Jak to funguje

Zákazníci mohou jednoduše objednávat nákupy z pohodlí svého domova na webových stránkách Tesco Online nákupy. Stačí si jen ověřit zadáním poštovního směrovacího čísla, která ze služeb je v jejich místě dostupná. V případě, že se zákazníci nachází v oblasti, která není v současnosti pokrytá službou Online nákupy, mohou využít právě novou službu Tesco Zásilka, která je dostupná všude. Nemusí mít tak strach, že by si nenakoupili. Sortiment se navíc bude rozšiřovat dle poptávky společnost chce brát v potaz i názory klientů.

Doručení Zásilky je zpoplatněné fixní částkou 99 Kč. Jedinou podmínkou je velikost a hmotnost nákupu. Produkty se musí vejít do krabice o rozměrech 54 x 34 x 22 cm. Maximální hmotnost nákupu může být 80 kg (1 krabice může vážit maximálně 15 kg).

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články