Nová aplikace PID Lítačka vám usnadní cestování po Praze i Středočeském kraji – G.cz
Vyhledávání

Nová aplikace PID Lítačka vám usnadní cestování po Praze i Středočeském kraji

Praha a Středočeský kraj mají konečně svou dopravní aplikaci, díky které můžete cestovat jako v roce 2018. K aplikaci s názvem PID Lítačka byl zároveň spuštěn i nový oficiální web, na kterém je možné na vaši Lítačku nakupovat předplacené jízdné na dobu od 30 až po 365 dní. Novinkou je, že nyní už nemusíte aktivovat váš cestovní průkaz ve validátorech v metrech.

Martin Miko
Martin Miko 9.11.2018, 12:07

Lítačka má novou aplikaci

Dopravu v Praze potkala revoluce v podobě nové cestovní aplikace PID Lítačka, kterou si nyní můžete stáhnout do vašeho mobilního telefonu. Snadno a rychle si tak můžete koupit jízdenku, kterou máte vždy po ruce společně s jízdním řádem v rámci Prahy. Zároveň vám aplikace umožňuje sledovat platnost vaší jízdenky, čímž vás tato aplikace ochrání před pokutou. Další výhodou je, že už zelenou Lítačku už nemusíte nosit u sebe. Postačí vám k tomu zmiňovaná aplikace, která s sebou nese ještě další a další výhody.

Nemůžeme zapomenout ani na možnost přeposlání jízdenek pro vaše kamarády. V případě, že máte kamarády ze zahraničí, mají možnost i oni aplikaci využívat. Zajímavé pro ně rozhodně bude i možnost využívat ve vlacích a příměstských autobusech v rámci Středočeského kraje, a to pouze s jedním dokladem v peněžence. Aplikace je dostupná pro mobilní telefony Android i iOS.

Web pidlitacka.cz nabízí zákazníkům hned několik funkcí, které byly doposud tabu. Chcete vytvořit Lítačku svému rodinnému příslušníkovi? Potřebujete vytvořit Lítačku expresně? Chcete zjistit, jaký tarif vám bude nejlépe sedět? Není problém. Cestujte jako v 21. století.

Podobné články

Doporučujeme

Další články
Zavřít reklamu