fb pixel Norské popové hvězdy Marcus & Martinus vystoupí v říjnu v Praze jako předskokani Jasona Derula – G.cz
Vyhledávání

Norské popové hvězdy Marcus & Martinus vystoupí v říjnu v Praze jako předskokani Jasona Derula

Součástí koncertu amerického zpěváka Jasona Derula bude i jedinečná předkapela, která letos v březnu doslova zbořila pražské Forum Karlín. Řeč je o norské sourozenecké dvojici Marcus & Martinus, která se stala jednou z největších senzací za poslední roky. Kapela má v Čechách obrovskou fanouškovskou základnu a společně s Derulem vystoupí už 25. října v Praze!

Martin Miko
Martin Miko 1.8.2018, 13:16

Speciáním hostem na koncertu zpěváka, skladatele, tanečníka a choreorafa Jasona Derula, který už 25. října 2018 navštíví a nejspíš i vyprodá pražskou Tipsport Arenu, bude norské popové hudební duo Marcus & Martinus. Tyto jednovajecná dvojčata započala svou hvězdnou kariéru již ve svých pěti letech. V současné době spolupracují s nahrávací společností Sony Music Entertainment a společně vydali dvě desku, z čehož je jedna v norštině a druhá v angličtině. V rámci evropského tour letos v březnu navštívili Prahu.

Dvojice Marcus & Martinus se do Prahy letos podívají znovu především díky světovému turné Jasona Derula, který letos navštíví přes 30 zemí na 4 kontinentech. Jason Derulo patří mezi světově nejprodávanější a nejhranější zpěváky současnosti. Na začátku kariéry psal písně pro hvězdy jako Lil Wayne, Diddy, Pitbull nebo Sean Kingston, ale od roku 2011 se začal věnovat své vlastní tvorbě, což ho postupem času posunulo mezi elitu. Derulo za svou kariéru prodal přes 80 milionů alb a na svém Youtube kanále má přes 3 miliardy zhlédnutí.

Veškeré informace o koncertu Jasona Derula a Marcuse & Martinuse naleznete na oficiálních webových stránkách.

Podobné články

Doporučujeme

Další články