fb pixel Nordic Telecom nabízí stávajícím zákazníkům program Doporuč a získej. Mohou tak mít Nordic 5G internet zdarma celé měsíce. – G.cz
Vyhledávání

Nordic Telecom nabízí stávajícím zákazníkům program Doporuč a získej. Mohou tak mít Nordic 5G internet zdarma celé měsíce.

Nordic Telecom nabízí svým spokojeným zákazníkům služby Nordic 5G partnerský program „Doporuč a získej“. Stávající zákazník tak může za každé doporučení služby získat internet na měsíc zdarma. Noví klienti přitom mohou při objednání do 31.10. 2019 získat připojení za výjimečnou cenu.

Redaktor
Redaktor 24.10.2019, 15:55

Doporuč a získej

Pokud stávající zákazník doporučí Nordic 5G internet svému známému nebo kamarádovi a ten si službu objedná, získá tím stávající zákazník jeden měsíční paušál zdarma. Čím více nových zákazníků přitom klient doporučí, tím více dostane měsíčních paušálů zadarmo. Bonusové měsíce se totiž v programu sčítají.

Doporučit nového zákazníka je velice snadné. Stačí, když si nový zájemce službu objedná a v objednávce uvede e-mail zákazníka, který mu internet Nordic 5G doporučil. Nový zákazník navíc dostane také dárek, a to slevu 200 Kč z instalačního poplatku.

Při včasném objednání mohou noví zákazníci zároveň využít aktuální nabídku Nordic 5G, která platí do 31. 10. 2019. Mohou tak získat služby Nordic 5G a Nordic TV na čtvrt roku s 50% slevou. Do objednávky jen stačí zadat promo kód „volnost“.

Samozřejmostí je, že Nordic Telecom nabízí své služby bez závazku, tzn. že zákazník může službu kdykoli vypovědět.

Detailní podmínky akce najdete zde:

TÉMATA

Podobné články

Doporučujeme

Další články