fb pixel
Vyhledávání

OSN versus politická korektnost: Aktivisté kritizují Spojené národy, že v úmluvách píší těhotná žena a ne těhotný člověk

Historicky první skutečný „těhotný člověk“ Thomas Beatie. Podobných případů je v řádu jednotek. Musí se takto mikroskopické menšině přizpůsobovat většina a dělat ze všech žen bezpohlavní „to“?
Zdroj: pinterest.com

Aktivisté bojující za politickou korektnost mají občas velmi bizarní styl uvažování a běžní lidé se často nestačí divit, s jakými podivnými nápady přicházejí. Momentálně hněvu samozvaných liberálů čelí Organizace spojených národů. Trnem v oku je používání výrazu těhotná žena v textu mezinárodních úmluv. Podle politicky korektních aktivistů se jedná o útlak a mělo by se psát zásadně jen těhotný člověk.

Jan Palička
Jan Palička 24.10.2017, 08:05

Nápady politicky korektních aktivistů se ve své bizarnosti mohou zdát vtipné, minimálně do té doby, než si uvědomíte, že je někdo myslí vážně. V dnešní době, kde je přebujelá politická korektnost s touhou vše regulovat označována paradoxně jako liberalismus, se čím dál tím častěji setkáváme s výplody politicky korektních mozků, které jsou čím dál tím více absurdní. Své o tom ví i v Organizaci spojených národů, která se momentálně stala terčem politicky korektní kritiky.

Aktivisty z Velké Británie rozzuřil text aktuální verze Mezinárodního paktu o občanských a politických právech. Vadou na politicky korektní kráse mezinárodní úmluvy, k níž od roku1976 přistoupilo 168 států a která svým obsahem navazuje na Všeobecnou deklaraci lidských práv, je pak to, že v jejím textu je použito slovní spojení těhotná žena. Podle aktivistů je to silně diskriminační vůči transgenderovým osobám, které by mohly být těhotné nebo již porodily a OSN by měla text okamžitě přepsat a užít v něm politicky korektní výraz těhotný člověk.

Samozvaní liberálové tak vůbec neřeší hlavní myšlenku paktu, která chrání práva těhotných žen, mimo jiné v zemích, kde je užíváno trestu smrti, jsou z jeho užití těhotné ženy vyloučeny. Jde jim jen o to, že text jednoho z nejzásadnějších lidskoprávních dokumentů na světě neodpovídá jejich vymyšleným genderovým teoriím a nectí politicky korektní doktrínu bezpohlavnosti. Ve Velké Británii to není poprvé, co se aktivisté dožadovali používání termínu těhotný člověk. Již na počátku roku Britská zdravotnická organizace podlehla tlaku politické korektnosti a nutila své zaměstnance označovat nastávající matky těhotnými lidmi.

Volání po označování všech těhotných žen jako těhotných lidí v rámci jakéhosi boje za rovnoprávnost transsexuálů je přímo ukázkovým příkladem sobeckosti politicky korektních aktivistů, kterým očividně v jejich boji chybí zdravý rozum. Ve Velké Británii v historii došlo k jednomu porodu transsexuála, který se narodil jako žena a ponechal si ženské reprodukční orgány. Celosvětově bylo podobných případů tolik, že by šly napočítat na prstech jedné ruky. Tito pacienti byli pro své lékaře natolik unikátní, že se jim dozajista dostalo speciálního zacházení a můžeme pochybovat o tom, že jim lékař natruc říkal "maminko". Podle politicky korektních aktivistů se ale další desítky milionů nastávajících rodiček ročně musí přizpůsobit a nechat se oslovovat jako těhotný člověk, protože co kdyby to náhodou urazilo toho asi šestého transsexuála v očekávání.

A TADY si přečtěte o 2 druzích mužů. Jste gauner, nebo taťka?

Podobné články

Doporučujeme

Další články